poster

The Devil's Carnival

Horor / Muzikál

USA, 2012, 56 min

 • DanteZ
  **

  Po Repo! jsem čekal nejvíc a ono hovno. Příběhově spíš nic než moc. Postavy jsou sice super ale na tu krátkou stopáž je jich strašně moc a ani jedna se skoro vůbec pořádně neprojeví. Třeba Ogre tam řekne (odzpívá) jenom tři věty. Ze songů se mi líbila tak polovina. Nejlepší asi byla Emilie Autumn.(3.11.2012)

 • George Stobbart
  ***

  D. L. Bousman sa vrátil do oblasti hororového muzikálu, kde sa mu pred rokmi podarilo vytvoriť jeho doposiaľ najzaujímavejší počin "Repo! The Genetic Opera" a hoci jeho prepracovanosti tu už nedosahuje, jedná sa o príjemný kúsok, kvalitami porovnateľný s Bousmanovou ostatnou tvorbou. Do tunajšieho karnevalu sa po smrti dostávajú hriešnici, ktorí sú tu pod Luciferovým dozorom bizarne konfrontovaní so svojimi hriechmi. Dej sa zameriava na tri nové duše – utrápeného otca, ktorý spáchal samovraždu, mladú fešandu, ktorú zastrelil jej priateľ a patologickú zlodejku, ktorá neuspela v prestrelke s políciou. Film je pôsobivo natočený, hudobné čísla sú pekné, štýlové, no mohli byť aj silnejšie, a bonusom je, že sa tu aspoň občas objavuje špinavá atmosféra cirkusových hororov. Takže je škoda, že tento pohodový, moderný, hororový muzikál trochu premrhal svoj potenciál v chabej hodinovej stopáži a s absenciou výraznejších momentov.(26.10.2012)

 • evilmind
  ***

  Pokud se vám líibila Genetická opera, a stejně jako já jste čekali na Bousmanovo opětovné vkročení do kalných vod horrorových muzikálů, rozhodně nevypínejte film po první třetině - slibuju, fakt se to zlepší! Mezi hříšníky, kteří mají trpět po smrti v cirkusovém pekle, totiž z nějakého důvodu byl v úvodu filmu zařazen i divák, a nelibou kakofonii zvuků vydávaných mizerně zpívajícími herci je prostě nutné přežít. Hudba i herci ve druhé půlce podivně krátkého filmu (jen 55 minut) jsou naštěstí mnohem lepší. Při naprosto minimálním rozpočtu je působivé atmosféry upatlaných amerických cirkusových freak show dosaženo chytrým nasvícením scén, většinou se vše odehrává před zcela temným pozadím, a Bousman se dost možná inspiroval v Lo (2009), kde to fungovalo přesně stejně. Bohužel chybí nějaké zapamatovatelné momenty, a to nejen ty horrorové, herci se prostě prozpívají a protančí k závěrečným titulkům, aniž by příběh nějak gradoval....(26.10.2012)

 • J*A*S*M
  *

  What the Fuck. Bousman by měl ve vlastním zájmu trochu zvolnit, přestat točit dva filmy ročně .. a raději jim věnovat nějakou péči. S takovouhle nebude za chvíli nikoho zajímat.(14.12.2012)

 • Angalo
  ****

  Nerozumím věčnému srovnávání s Repo: Genetická opera. Ano, jde o podobný film stylem, především pak vizuálem. Tématicky a žánrově však jde odlišnou cestou, proto se na něj dívejme jako na mladšího sourozence z téže rodiny. Svěží, oku i uchu lahodící podívaná, připomínající, vzhledem k nižší stopáži a slabšímu příběhu,spíše jakýsi zvrácený "filmový kabaret". Vnímám jako režisérovo malé odskočení-si od komerčních záležitostí do vod, které jsou mu nejbližší a ve kterých nejvíce vyniká, bohužel osloví jen užší spektrum diváků...(21.12.2012)

 • - Alexa Vega, představitelka Wick, si během natáčení zlomila zápěstí, ale nikomu to po dobu tří dnů neřekla. (TammiLargo)

 • - Režisér Darren Lynn Bousman a Terrance Zdunich uspořádali v květnu a dubnu 2012 velké turné po USA čítající 32 vystoupení, kde promítali film a dělali kostýmní soutěže. Turné se taktéž zúčastnili zpěvačka Emilie Autumn a herec Marc Senter. (TammiLargo)

 • - Darren Lynn Bousman "stalkeroval" Emilie Autumn online na internetu, protože ji chtěl přinutit hrát ve filmu. (TammiLargo)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace