13. komnata Věry Martinové (S03E04) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2007, 27 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

Opravdu prudce inteligentní zpěvačka, hadry a ksicht, to je oč na člověku běží... Házet hnůj na člověka, kterému vděčí za vše čím je...vskutku kvalitní povaha typická zpěvaček...zpětně umí machrovat každý, ty děsně trendy rebelko!(15.10.2007)

V rámci objektivity jedna z těch průměrnějších komnat. Ovšem co mi vyrazilo dech, to je komentář uživatele POMÍKa. Zastávat se bezcharakterního hovada, díky němuž paní Věra málem přišla o to nejcennější (který navíc nemá co dočinění se zpěvaččinými úspěchy), to jsem fakt nečekal. 50%.(8.11.2010)

• hippyman

kdyby neprojezdili půlku dokumentu autem, hledajíc místo nehody, a v druhé půlce paní Martinová neříkala ty nazpaměť naučené fráze tak okatě, šel bych s hodnocením tohoto dílu mé oblíbené série možná výš... :) navíc mi svým současným moderním image připomíná mou nenáviděnou nejmenovanou profesorku angličtiny z gymplu, takže nebrat! :) ...40%... k vidění zde(14.2.2008)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(29.11.2008)

Hrozně mi vyrtalo hlavou, když ji lékaři zachránily oko, že šla poděkovat, až nyní, téměř po 18ti letech. Proč? Slušný člověk by to udělal hnedle po operaci! Nebo za mě mluví pouze vlastní zkušenost? 55%(10.2.2013)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Věra Martinová: neznám / vadí mi / neutral / mám rád(23.11.2007)