13. komnata Martina Dejdara (S03E31) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2008, 26 min

• ondrula

Tenhle díl nic moc. Nikdy jsem Dejdara moc nemusel a na jeho směšných výkonech např. ve Zdivočelý zemi, který jsou taky vidět v ukázkách ve 13. komnatě, je dobře vidět proč. Jeho neštěstí spočívá v tom, že si před lety hrál na producenta a zahučel do strašlivých dluhů nikoliv proto, že by ho někdo podvedl, ale protože je to amatér a looser. Tak trochu jako příběh Pomejeho. Oba pak shodně pobrekávaj, jak s nima všichni vyjebali a že oni neudělali nic špatně a vlastně natočili největší spektákl všech dob, kterej ovšem nikoho nezajímá, protože kritici i diváci shodně usoudili, že natočili sračku. Ale zase je sympatický, že se Dejdar nezištně věnuje charitě (pakliže je tam skutečně ta nezištnost, což je při veškerý jeho zaneprázdněnosti a zadluženosti poměrně neuvěřitelný).(27.7.2012)

Ničím nevybočující 13. komnata, která dává zajímavým a osobním způsobem nahlédnout do "dušE" známých lidí.(10.5.2012)

Natočil film s velkými herci. Sedí mu role mužů trpících pro pravdu, ale rád si vydělává jako bavič, ale v tom se mi nikdy nelíbil. Přestože je nyní znovu žádaný, jako nobvý druh šaška, což dělá, neb musí zaplatit dluh, o kterém mluví v tmhle pořadu. Ale nechápu jak to, že ho nezaplatil z peněz za takové množství rolí v nichž hrál a z peněz za moderování a šaškování.(29.9.2010)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(29.11.2008)

Dokument ,kdy se člověk dozvídá o prohrách známého herce. Proč to tady je mezi filmy nechápu.(23.8.2008)