13. komnata Evy Hruškové (S04E03) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2008, 26 min

Robert Novák
  • petaspur

Třinácté komory s takřka výhradním zaměřením na chlast mne celkem nudí, ačkoli někdy přinášejí dramatické okamžiky.(28.6.2009)

• Paity

Další s alkholových dílů třinácté komnaty. Tentokrát v ní účinkuje Eva Hrušková, i když ne jako přímý konzument. To však nemění na klasickém vzkazu, nechlastejte, když to neumíte.(11.6.2012)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(11.1.2009)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +poutavé, dojemné -nic podstatného mi nevadilo/// První Popelku mám možná ještě raději než její pozdější verzy a stejně tak i její hlavní představitelku v podobě Evy Hruškové. Je škoda, že se později ve filmové branži neprosadila. Přesto i dnes když jsem ji viděl po letech a takovou jaká je ve skutečnosti, mě velice oslovila. Je přijemná, stále sympatická. Pořad se po pár minutách sice stočil k tématu alkoholu a k tomu, jak měl alkohol za následek ztrátu otce a později i manžela, přesto to nepůsobilo nuceně a nezajímavě. Právě naopak. Takže tato 13tá komnata se povedla./// Celkem 79%///(11.10.2009)