13. komnata Ladislava Freje ml. (S04E08) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2008, 25 min

Smutná 13. komnata L.Freje ml. Díky dobrému zázemí ale snáží svůj úděl lépe než asi ti, co mají podobné problémy, ale nemají tak dobré zázemí, nevyrůstali v tak dobrých rodinných podmínkách, jako L.F. Nemoc si ale nevybírá. Může zasáhnout kohokoli a kdykoli, neb je součástí našeho lidského bytí. Je proto jen dobře, že v 13. komnatě řada lidí mluví často právě o nemocích, které jim znemožňovali žít jako zdravým lidem. nemoc omezuje, nemoc ničí, na nemoc umíráme. Proto je dobré se dovědět, jaké nejrůznější neduhy mohou člověka napadnout! Bolístky člověk překoná, jsou běžné, ale těžká nemoc, nad ní nemůže člověk zvítězit a vždy prohrává! L.Frej ml. bojuje, snad se mu bude dařit bojovat s touhle zákeřnou nemocí i nadále. Moc mu to přeji!(29.5.2010)

Charismatický český herec, gentlemann s podmanivým hlasem inspektora Barnabyho z Midsomeru... :-)(13.12.2010)

Mladej Láďa Frejů je pro mě HRDINA!(7.11.2008)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(12.1.2009)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Ladislav Frej ml.: neznám / vadí mi / neutral / mám rád(28.10.2008)