13. komnata Michala Viewegha (S04E37) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2009, 26 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +zajímavé téma: boj proti bulváru -neměl náhodou tenhle pořad nabídnout i něco jiného?/// Viewegha nečtu, jeho tvorbu však znám a převedení jeho knih na plátno je nám všem známé. Tato 13.komnata vyprávý o jeho boji proti bulváru a o tom jak je bulvár hnusný a lživý. Toto téma mě zaujalo a oslovilo, ale přesto si myslím, že tento pořad měl nabídnout víc./// Celkem 62%///(12.6.2009)

Bojovník proti bulváru.(16.8.2010)

• triatlet

Boj proti bulváru je chvályhodný, ale kvůli tomu nemusím sledovat skoro půlhodinový pořad, v němž se Viewegh prezentuje mmj. i jako řidič... Navíc sám si dokáže koupit v době, kdy mu vychází nová knížka, několikadenní publicitu především v MF Dnes. Možná se mohla Jana Klusáková zaměřit i na to, jak se Viewegh umí prodat. Při besedě se studenty jsem Viewegha zažil na živo a svým direktivním vedením besedy a frázovitými odpověďmi mě zklamal. Takže nakonec nevím, jestli náhodou ten boj proti bulváru jenom nehraje, aby se zase o něm víc mluvilo/psalo. Tečka.(10.6.2009)

• pugs

Boj proti bulváru - ... a potom sa tam zjavil Marek Vašut - 2/10(15.6.2009)

• ondrula

Tak si říkám - hlavně aby se Viewegh ze všech těch mediálních křivd neposral. Vcelku si myslím, že zájem bulváru si zaslouží spisovatel, kterej fyzicky napadá literární kritiky za to, že o něm oprávněně napíšou do novin, že je z uměleckýho hlediska sračker.(16.5.2012)

Známý spisovel se dělí o své pocity na svou tvorbu, ale i třeba osobní vztahy, které byly často velmi vyhrocené.(10.6.2012)

Téma zajímavé a s názory M. Viewegha souhlasím. Ale to je nějaká 13. komnata ???(5.6.2009)

absolutne súhlasím s bojkotom bulvaru.(6.6.2009)