13. komnata Andyho Hryce (S05E16) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2009, 26 min

Yvonne Vavrová

Yvonne Vavrová

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

Prvý sa prihlásim, keď sa spýtate, kto nemá rád Andyho Hryca, ale ten človek vydrží viac, ako kôň. „Spýtam sa na rovinu. Ako sa dá niečo také prežiť?“ – „Nedá.“(28.12.2009)

• petaspur

Velmi nepříjemná a bolestná událost v životě herce, která však s otvíráním umně schované komůrky nemá nic společného.(18.12.2009)

Nemusím tenhle pořad ve kterém se celebrity zpovídají ze svých hříchů a bolestí. Slovenský herec Andy Hryc je představitelem tvrdých mužských charakterů a navíc se po tragické autonehodě musí vyrovnat s bolestivou ztrátou svého syna. Celkem poutavě podané, ale jinak na tom nevidím nic extra, ale je to jeden z těch lepších dílů.(18.12.2009)

Velký bojovník a trochu také "hráč se životem". Přišel o syna, ale přesto to nevzdal a věnoval se své práci. Klobouk dolů pane Hryce.(10.1.2012)

Herec Andrej Hryc mi je totalne ukradnuty a mam ho na haku, na rozdiel od "celebrit" co sa premavaju po Panelakoch. Tie totiz otvorene neznasam, a spominanu relaciu nenavidim. No nic to, dokument je o cloveku, s ktorym zivot nezaobchadzal v rukavickach! No ale s kym zaobchadza, ze ano? Ako kulisa dokument celkom ujde a da sa na to pozriet. Ale z priemeru to v ziadnom pripade nevyboci. 61 %(26.3.2013)

Velmi autentické a silné vyprávění osobnosti, která si prošla hroznou tragédií. Andy zatím neodpustil bohu.(5.1.2010)

• Paity

Andrej Hryc je na první pohled obhroublý týpek, který takovou vizitku získal ve "veksláckých" filmech. Při bližším setkání je však jasné, že jde o bodrého člověka, který se jen skrývá pod drsnou slupkou, o kterou snad ani nestál, když mu ji sudičky vytáhly z regálu.(12.6.2012)