13. komnata Jana Kašpara (S05E21) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2010, 27 min

Režie:

Petr Slavík
 • WANDRWALL
  **

  Díky, Jene, že jsi nám dovolil se seznámit s tvou 13. komnatou.(14.8.2010)

 • sator
  ****

  Statečný chlapík a to i před úrazem...(11.12.2017)

 • Pierre
  ****

  Jan Kašpar byl velký hrdina. Obdivuji to jak ve své nouzové situaci neztratil optimistického ducha a dokázal začít nový život bez většího trápení. Až drsné je že v dokumentu doslovně řekl, že kdyby se mu jeho úraz nestal choval by se jako kretén.:-)) Děkuji pane Bruknere, že jste 13 komnatu pana Kašpara odemkl. Tento dokument je krasná památka na tohohle člověka, který se dokázal smířit se svým těžkým osudem, dokázal vždy na jevišti diváky rozveselit a svůj boj s nemocí nakonec bohůžel prohrál. Pane Kašpare, díky za všechno a odpočívejte v pokoji.(3.7.2016)

 • blitzer
  *****

  Ačkoliv jsem celkem znal okolnosti úrazu Honzy Kašpara, tak přesto jsem se v tomto medailonku pár nových střípků ze života tohoto skvělého člena souboru DJC dozvěděl. Jsem zvědavý invalida Jirka Karásek...(19.2.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jan Kašpar měl při svém zranění kolem sebe nejlepší možné lidi, kteří mu pomohli vrátit se do života. Píší mu role přímo pro jeho invalidní vozík a při jeho neposlušnosti mu neváhají vyhrožovat vypuštěním pneumatik. Divadlo Járy Cimrmana bylo zkrátka vždy skvělým místem k žití.(7.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace