13. komnata Jeronýma Klimeše (S05E25) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2010, 26 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• Jara.Cimrman.jr

"Pojďte nahoru, já Vám ukážu svoji duši". Teologický psycholog, jehož psaného díla jsem doposud zůstal ušetřen, káže do kamery. Říká to, co chce říci a nikdo ho otázkami nevede k naplnění koncepce tohoto pořadu - odhalování skrytých bolístek na duši. Zaujalo mne jeho srovnávání rekonvalescence po rakovině se stejnou činností po rozchodu, kdy vyrovnávání s rozchodem trvá daleko déle. A samozřejmě jsem nečekal, že uslyším tohoto intelektuála pobroukávat synkovi Známku punku, čímž mne přece jen alespoň trošku potěšil.(7.4.2016)

Moje hodnocení nemá nic společného s kvalitou pořadu ani se sympatiemi k osobě Jeronýmy Klimeše. Hodnotím to, co mi tento díl přinesl nezávisle na protagonistech. Ale rozhodně jsem byla zvědavá na člověka, kterého znám z jedné médii propírané kauzy.(27.4.2015)

• Paity

Psycholog může být někdy i zábavný a to tedy Jeroným Klimeš je, ovšem musí mít svůj den. Jindy bych asi u něj měl pocit, že na mě chce vyzkoušet nějaké psychofígle.(11.6.2012)

• hammerhead

Kdo se bojí smrti, nemá vyřešené svoje životní úkoly? Tak to pardon, pane kolego. Na profesní samolibost nemá nárok ani člověk, který prožil traumatické období, dokonce ani ten, kdo ho nesl hrdinně. A rekonstruovaný vztah k víře, ala Pavel Nedvěd? Možná to souviselo s tím poznáním kostela jedině z pozice od oltáře.(7.3.2010)

• montenegro

Mám Jeronýma vcelku ráda, odborně si ho vážím, výborně přednáší, ale tohle se nějak nepovedlo...(9.7.2011)