13. komnata Romana Šebrleho (S05E34) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2010, 26 min

Roman je sympaťák. Mám ho rád, i když jsem atletiku nikdy nesledoval. Ve sportu předvedl úžasné výkony a myslím si, že hodně zviditelnil Českou republiku. Za to mu patří velké poděkování. Takový sportovec se narodí jednou za mnoho let. Nedávno jsem ho potkal v Intersparu, ale byl nějaký zamlklý:-) Důkaz zde:-)(15.5.2010)

Vcelku špatné hodnocení pro 13. komnatu tohoto známého českého atleta je vcelku zasloužené. Šebrle v něm povídá o své životní pouti, jako kdyby popisoval desetiboj.(10.6.2012)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// +povídání, vyprávění, občas zajímavé -opravdu jen pro toho koho tato osobnost zajímá/// Tak jsem se po delší době mrknul na tento pořad a začínám si čím dál tím víc říkat, že by se měl hodnotit pořad jako celek a nikoliv podle dané osobnosti. Protože toto hodnocení bude vždy subjektivní a bude záležet na oblíbenosti dané osoby. Pokud vás zajímá, budete mu "žrát" první poslední. V opačném případě se budete nudit nebo přepnete na jiný program. Pro mě je Roman Šebrle zajímavá osobnost, proto jsem si ho rád poslechl./// Celkem 62%///(22.6.2010)

• tuntavala

Umeni odejit.(20.1.2015)

Vždy si z 13. komnaty vybírám buď osoby které znám nebo ty, které mi alespoň něco říkají. Tenhle díl jsem poprvé viděl někdy před začátkem LOH v Londýně. I když jsem byl přesvědčený, že o sportovcích startujících na LOH vím poměrně dost, byl jsem mile šokován. Spousty informací, které jsem buď ani nezaregistroval nebo o nich vůbec nevěděl. Bohužel, podle mého názoru, bylo až moc času v tomto díle věnováno co je to za nemoc co si Šebrleho syn prodělal, než to, jak na to Šebrle reagoval. Proto 4 hvězdy (85%).(4.8.2012)