13. komnata Zbyňka Merunky (S07E05) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2011, 26 min

 • castor
  **

  Tahle komnata naráží na obvyklou neduhu celého cyklu. Řada dílů totiž většinou uvede diváka do problému hned v úvodu a pak ho jen otrocky opakuje a nikam ho neposouvá. Navíc ztráta zaměstnání a popularity se dle mého nemůže vyrovnat nějakým zásadním životním zvratům, sic dokázat to se tvůrci vehementně snaží. Merunka je sympaťák (i když trochu ufňukanej), ale do tohohle jít neměl..(13.10.2011)

 • Dan9K
  ***

  Vaše empatie tu je docela nulová. Asi těžko chtít od lidí, kteří nemají touhu prosadit se v showbyznysu, schopnost vcítit se do člověka, který byl milován a teď si na něj nikdo ani nevzpomene. Maximálně tak v souvislosti se skečem z České sody. Castore, ztráta popularity je pro populárního člověka jistě daleko větším životním zvratem, než cokoliv jiného. Není to jako přijít o práci pokladníka a vrhnout se na práci skladníka. Je to něco, co přesahuje běžné vnímání světa. Je to zároveň tvrdý pád do reality, kdy si člověk uvědomí naprostou zbytečnost svého konání a uvědomí si, co za svoloč to má okolo sebe. Navíc tohle všechno díky tomu, že se člově zachová (morálně) správně. Tohle byla docela silná tématika.(23.3.2012)

 • Karlos80
  *

  No dobrý, především v tý jeho cukrárně v Mníšku, ale ceny dortíku, nebo zákusků radši neukázaly:-) Děs, to jsou ti z Novy, samí lepší lidé. O ničem, o nějakém bezejmeném Úďovi z ulice by to bylo snad lepší!(10.10.2011)

 • contrastic
  *

  Nic proti Z. Merunkovi, je to docela sympaťák, ale tahle 13. Komnata mě přišla totálně scestná. To, že si vzal hypotéku a pak ho vykopli z Novy ?? O čem to bude příště…..??? Dovedu si představit, že tento díl dokázal nejednomu obyčejnému člověku znechutit zbytek večera.(8.10.2011)

 • pidla
  odpad!

  "...Už nedostával svou dávku lásky a přízně od svých diváků. Naopak se musel denně potkávat s nepřízní a zlomyslností bývalých kolegů a spoluobčanů, kteří ho rádi přivítali mezi běžně utrápenými smrtelníky..." Panebože co to je za bláboly? Smutný konec kdysi (i když jen občas) slušných dokumentů. Není načase s tím skončit? Kdo bude příště? Helena Vondráčková, že ji přestal hrát Radiožurnál?(8.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace