13. komnata Lou Fanánka Hagena (S07E35) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2012, 26 min

Zdeněk Gawlik

Miroslav Hurt

Absolútne netypický diel o frontmanovi kapely Tři Sestry. Vo svojich 20 rokoch pri ťažkej nehode prišiel o nohu a dodnes nosí protézu. Diel je však zvláštny tým, že Fanánkovi je totálne jedno že už dávno nohu nemá a v podstate po celý diel pôsobí ako veselý a pohodový chlapík a nejako nevníma túto udalosť ako tragédiu. Práve ona ležérnosť je na Fanánkovi taká známa a jedinečná.(24.12.2015)

Fanánek je velkej sympaťák. Přestože je to pankáč a hospodskej ožrala, má to v hlavě dobře srovnaný a vůbec bych řekl, že je jedním z nejchytřejších lidí v českým showbyznysu. Očividně se výborně srovnal i s amputací nohy a nijak zvlášť se neprožívá. Čekal jsem, že bude řešit i nějaký jiný svoje problémy nežli jen svojí nožičku, ale nevím, třeba žádný jiný nemá. Poměrně dost mě děsil ten jeho culíček, ať už má znamenat cokoliv.(11.7.2012)

Muž, který se vždy prezentoval ve slupce tvrďáka a rockera našel pokoru při svém tragickém zranění a naučil se žít dobře.. :-)(26.5.2012)

Jediný co mě tak opravdu sr*lo byl ten Fanánkovo culíček! :D(14.6.2012)

I když člověk nemusí být fanda textů o pití a nekonečných mejdanech téhle české hospodské legendy, musí uznat, že tenhle chlap není vůbec blbej, ba naopak. Ale to se přece už dávno ví. Jeho názory baví, jeho slova mají přidanou hodnotu. Celkově jde o poměrně slušně zvládnutý díl, který vábí od začátku až do konce!! A to se v tomhle cyklu (přiznejme si) až tak často nestává..(10.6.2012)