13. komnata Olgy Šípkové (S08E25) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2013, 26 min

Kamera:

Pavel Klener
 • Thomick

  Jedna z těch, který ve 40 vypadaj líp než ve 20 ... :)(9.3.2013)

 • keoma26
  *

  aneb jak je těžké si přiznat, že moje jediná chyba a selhání je dokonalost, touha se úplně "emocionálně rozdat" pro druhé a dělat věci na 200 procent ... vystavěno ne jako "komnata", ale jako "pomník", jedinej, kdo tam promluvil aspoň trochu otevřeně, i když také pod (auto)cenzurou, byl syn, jinak se jedná o křečovitě stylizovanou "spontánnost", a to vůbec nehodnotím pravdivost/nepravdivost celého příběhu, jen jeho celkové vyznění(9.3.2013)

 • quip
  *

  Hrozně povrchně, fakt velmi amatérsky vytvořený pořad. To je tak, když se do podobných témat vrhne tým tři řady pod úrovní odbornosti a empatie redaktorů Blesku pro ženy (jako Blesk pro ženy...to není zas jako blbý čtení, kam se hrabe Tomáš Voženílek..to se nedá srovnat), který jako vůbec neví, o čem je řeč, tak diskuzi vezme na svoji úroveň "tetek na zápraží". No fuj.(6.1.2020)

 • castor
  **

  Nespavost, deprese, úzkost. Odkrývání skutečných bolístek se začíná trošku zajídat, protože vybírané tváře se jaksi nemají kam/jak otevírat. A tvůrci už netuší, kde další duše, které chtějí vyprávět o svých strastech, hledat. Nebylo by lepší nechat průměrný cyklus průměrným a nenechat ho spadnout do projektu s příchutí zbytečného a směšného? Tento díl je někde uprostřed, ve finále působí lehce stylizovaně aneb „teď nastavte kameru sem a já spontánně zavzpomínám na tuhle nesmírně bolestivou etapu svého života.“ Šípková tu každopádně vypadá mnohem lépe než před deseti patnácti lety.(14.3.2013)

 • sator
  ***

  Ano slovo má velkou energii, např spojení hrozně rád:))(11.3.2013)