13. komnata Martina Bursíka (S10E18) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2015, 26 min

Jednotka ega jedna Tachecí ...😀 Velmi zajímavá komnata,zvláště reakce švagrové...Pjér !(6.2.2015)

• Politik

13. komnaty mám rád, ale tato s Bursíkem je velká ztráta času a propaganda.(6.2.2015)

Když jsem minulí týden komentoval svou první Třináctou komnatu, tak jsem se zmiňoval o tom, že tento druh pořadu v pointě vůbec nevyhledávám......hop, uběhl týden a jede v tom zase - nebo v případě "zeleného Martina", by se spíše slušelo říci "lezeme v tom zase". Ačkoliv je mi ekologický aktivista Martin Bursík svým outdoorovým naturelem (ne jako člověk) bližší poety Jiřího Dědeček (již zmiňovaný předcházející díl), z jeho dušezpytství nevyzařovala taková pohoda jako právě před týdnem. Částečně je vina na straně hostitele, částečně zpovědníka....a svou polívčičku si v tomto případě ohrála i Kateřina "biomasa" Jacques.(13.2.2015)

Aktivní skaut, vášnivý horolezec, známý politik, aktivista v otázce lidských práv. Podle mého, samozřejmě s různými odchylkami, díl jako každý jiný. A vždy je to částečně o osobě průvodce a hlavně o sympatiích ke zpovídanému. Náhodou přepnu tak jednou za čtvrt roku, tohle odkrývání bolístek se už dávno začalo zajídat, takže mi Bursíkův kus, ve kterém jdou politické názory a politická minulost stranou, nepřišel nějak výrazně podprůměrný. Mimochodem pětapadesát let bych mu vážně netipoval.(7.2.2015)

• triatlet

Barbora Tachecí...(6.2.2015)