13. komnata Veroniky Žilkové (S12E05) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2016, 26 min

Jiří Střecha

Ivana Sovišová

Tahle "komnata" byla vážně třináctá. Já Veronice fandím. Je to lidsky rozdavačná, sarkastická "multižena" a navíc vážně dobrá herečka. Stihla toho zatím za svůj život desetkrát víc než jiný ženský a ještě u toho dokázala vždy dobře vypadat.(27.2.2016)

• MM_Ramone

Skutočná "Trinásta komnata Veroniky Žílkovej", ktorú si žiaľ ona sama neuvedomuje je jej bezhraničná sprostota. Jasným príkladom jej demencie je odpoveď na otázku aké boli príčiny napadnutia mnohých žien moslimskými migrantami. Odpovedala: „Nie je to sexuálna agresia, ale silný pud prírody. Aj mnoho európskych žien časom svoj pud bude určite dobrovoľne smerovať k novým samcom...“ Trinástou komnatou starej sexuálne pudovej kurvy Žílkovej je to, že je nehorázne jebnutá piča. Odpad!(21.3.2017)

• NinonL

Paní Žilkové už nikdy nikdo nesmaže tvrzení, že sexuální agresoři, kteří napadají evropské ženy, jsou pod vlivem přirozených pudů. Pravděpodobně nikdy neslyšela, že sexuální agrese není o sexu, ale o moci, nadvládě nad obětí. Proto taky moje nízké hodnocení dokumentu.(27.2.2016)

V titulcích filmu uvedeno: název 14. komnata Veroniky Žilkové.(11.3.2016)