13. komnata Václava Neckáře (S12E12) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2016, 26 min

Režie:

Zdeněk Gawlik
  • otík
    *****

    14. komnata Václav Neckáře. Nádherná připomínka neskutečně nadaného zpěváka, který sice už opravdu vypadá jako staříček, ale stále se snaží vydávat na koncertech ze sebe to nejlepší a svým zpěvem potěšit své fanoušky. A že jich není málo. Pořad stojí na rozhovorech s Vaškem a jeho bratrem Janem, ale celý ho také doprovází svými postřehy hudební kritik Jiří Černých. Díky němu se dozvíme, jak výborným zpěvákem Václav byl a jak se jeho kariéra posunula po mozkové příhodě v roce 2003. S vyprávění bratrů Neckářů se dozvíme hezké věci o Vaškově manželce, která několik let bojoval s těžkou nemocí v roce 2015 zemřela. Pořad je sice smutné a nostalgické vzpomínání, ale moc krásné. Hudební režie: Zdeněk Gawlik(22.4.2016)

  • lubospoti
    **

    Tyhle 13. komnaty po x letech mi už přijdou zbytečné. Je to taková nastavovaná kaše, většinou nemastná a neslaná.(15.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace