13. komnata Václava Neckáře (S12E12) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2016, 26 min

Zdeněk Gawlik

14. komnata Václav Neckáře. Nádherná připomínka neskutečně nadaného zpěváka, který sice už opravdu vypadá jako staříček, ale stále se snaží vydávat na koncertech ze sebe to nejlepší a svým zpěvem potěšit své fanoušky. A že jich není málo. Pořad stojí na rozhovorech s Vaškem a jeho bratrem Janem, ale celý ho také doprovází svými postřehy hudební kritik Jiří Černých. Díky němu se dozvíme, jak výborným zpěvákem Václav byl a jak se jeho kariéra posunula po mozkové příhodě v roce 2003. S vyprávění bratrů Neckářů se dozvíme hezké věci o Vaškově manželce, která několik let bojoval s těžkou nemocí v roce 2015 zemřela. Pořad je sice smutné a nostalgické vzpomínání, ale moc krásné. Hudební režie: Zdeněk Gawlik(22.4.2016)

• lubospoti

Tyhle 13. komnaty po x letech mi už přijdou zbytečné. Je to taková nastavovaná kaše, většinou nemastná a neslaná.(15.4.2016)