13. komnata Milana Kňažka (S11E01) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2015, 26 min

Tomáš Krupa

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Milan Kňažko je člověk, kterého si nesmírně vážím nejen jako herce, ale především jako člověka, protože jeho morální zásadovost je úrovni, která převyšuje typickou malost česko-slovenského človíčka. Neznám nikoho jinýho, kdo by dokázal odejít z politiky v době kdy byl na vrcholu a mohl se opíjet mocí a momonem. Milanova komnata mě velmi nadchla první částí, kdy jsem se dověděl o jeho dětství, o vztahu,který mu zazdili de facto komoušové, o rodině nemluvě, o odvažném odmítnutí u StB i za cenu stébáckého revanše, atd, ale co tvůrcům komnaty nemohu odpustit je fatální přeskočení dělení země a jeho vztahu s Mečiarem, tohle je přece komnata jak prase, kurva noha. Takže milá ČT nastartuje nějakou tu vaší buginu a hajdy za Milanem natočit druhý díl.(11.9.2015)

Vzhledem k osobnosti Milana Knazka je tato Komnata hodne nevyrazna.(24.9.2015)