13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2018, 26 min

Sytím se bolestí abych vůbec něco cítila... Mazec..😨(16.9.2018)

Tento díl je zajímavý způsobem osamostatňování od matky a zbavováním se bulimie jako temného programu v hlavě. Bára je ve znamení zvěrokruhu ohnivé znamení (tedy mužské prvky). K tomu vyrůstala bez otce, protože celebrity nedokáží udržet rodinu (matka Petra Černocká). Od roku 2005 je zpěvačkou vokální skupiny Yellow Sisters. V roce 2017 vydala pod pseudonymem Diva Baara své prví sólové pop-jazzové album s prvky elektroswingu a burlesky Debut. V roce 2012 se zúčastnila talentové soutěže Hlas Česko Slovenska a následně vydala s ďalší ženou známou skladbu Laktační psychóza. Být žena, spíše než tloušťky bych se bál toho, že podle jednoho posledního výzkumu sledování vzorku žen, se u nich téměř přesně v 35 letech začne prudce měnit kvalita kůže a začnou se měnit v zombies. Proto jak zaznělo v dokumentu z úst Bářiny matky, když měla dítě až ve třiceti mi z tohoto úhlu pohledu přijde pozdě. Celkově díl není tak zajímavý, jak mohl být, což je vidět v hodnocení.(26.9.2018)

• otík

Klasický díl o dceři Petry Černocké, která měla problémy s příjmem potravy - s bulímií. Nic zásadně zajímavého.(14.9.2018)

Uvěřitelná a velmi osobní výpověď o smíření se sama se sebou, o jídle i různých životních fázích.(20.10.2018)