13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Marsik k tomuto seriálu (5)

13. komnata Michala Zelenky (2013) (S09E09)

ČT1 - Hodně emotivní, řekl bych téměř zdrcující zpověď člověka, se kterým se život moc nemazlil. Oceňuji pana Zelenku, jak se snaží s touto nepřízní osudu vyrovnávat. Procentně se dnes zdržím, ale 5 hvězdiček uděluji. Mimochodem..kdo by měl zájem o bližší info ke zpronevěře peněz, o které pan Zelenka hovořil, klikněte zde: http://kauza-century21.webnode.cz/ ()

13. komnata Jana Mazocha (2014) (S09E20)

ČT1 - Mrazivé a smutné. Toto taky napsal sám život. Bez procent (with J.) ()

13. komnata Josefa Cardy (2018) (S15E13)

ČT1 HD - Cardu mám rád. Uvítal bych delší zpracování,věnoval bych se, jak mu Carda Retarda změnil život. Přece jenom s Tele Tele trávil spoustu let. 70% ()

13. komnata Tomáše Hauptvogela (2019) (S15E29)

ČT1 HD - Zajímavá sonda do života jednoho moderátora, kterému se ve vteřině změnil život. Jeho vyprávění jsem se zájmem poslouchal. 75% (with J.) ()