13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele zette k tomuto seriálu (12)

13. komnata Daniela Landy (2006) (S01E02)

Cela Komnata pusobi stejne zmatene jako zivot a nazory tohoto vseumela. ()

13. komnata Jany Kratochvílové (2008) (S03E26)

Tak vzdycky me pritahovali lidi, kteri se umi pozitivne odprostit od prumeru a byt jini (ne za kazdou cenu)... No, nutno dodat, ze Jana Kratochvilova "muj prumer" smetla ze stolu:-). Vubec ji nerozumim, nevim o co ji jde, ale bavi me se na ni divat, i kdyz nevericne kroutim hlavou. Jeji ceskoslovenska tvorba pred emigraci je ovsem uzasna a dost mozna bych ji oznacil za nasi nejlepsi zpevacku v historii. Tato Komnata nijak obsahove neprevysuje jine, Kratochvilovou ale prumerne hodnotit nehodlam. ()

13. komnata Romana Vaňka (2012) (S07E16)

Romana Vanka mam nejradeji ze vsech lidi, kteri se v TV prezentuji kolem vareni a gastronomie. Chapu, ze 13. komnata resi nejaky problem kolem zpovidane osoby, o exemu v obliceji se toho ale napovidalo prehnane moc... ()

13. komnata Lou Fanánka Hagena (2012) (S07E35)

Fananek je velky sympatak a inteligentni clovek a na jeho hudbe jsem vyrustal. Tento dil, ktery se predevsim toci kolem amputace nohy, bohuzel neprinasi nic navic. Fananek je natolik silna osobnost, ze ztratu nohy zase tolik neresi a cela Komnata mohla jit trochu jinym smerem. ()

13. komnata Reginy Rázlové (2013) (S09E10)

Urcite jedna z tech zajimavejsich Komnat. Ohledne jejiho odsouzeni se uz asi nikdy vice nedozvime, jako herecku jsem ji mel vzdy rad a sympaticka mi je dodnes. ()

13. komnata Kateřiny Kašparové (2014) (S09E19)

Katerinu Kasparovou jsem nikdy rad nemel a ani v tomto snimku me nepresvedcila o opaku. Ze serii 13. komnat urcite jeden z tech zajimavejsich dilu, i kdyz me zklamalo, ze jsem se nedozvedel nic noveho o jejim odchodu z Novy. Jinak typicky ukaz lidi, kteri jsou bezdetni a upnou se na psy. ()

13. komnata Marcela Zmožka (2014) (S09E26)

Marcel Zmozek sice neni zadna velka hvezda, ale zivotni pribeh ma hodne zajimavy... ()

13. komnata Františka Ringo Čecha (2014) (S09E28)

Tento porad mam rad. Preferuji ale dily, kdy jednotlive osobnosti jsou rozebirany v delsim casovem horizontu. To, ze byl Ringo par mesicu ve vezeni je sice "fajn", ale nikdo si z toho na zadek nesedne. Nebo alespon ne v situaci, kdy se tato neprijemna situace resi pul hodiny a nezbyde cas na dalsi komnaty tohoto kontroverzniho umelce. Jinak obraz "Zviratka obdivuji picu" na hrad:-)! ()

13. komnata Patrika Hezuckého (2014) (S09E32)

Hezucky mi nevadi, tato komnata o vyrustani bez otce a do jiste miry i bez matky zase neni uplne nejzajimavejsi. Bohudik pro nej:-). ()

13. komnata Tomáše Vorla (2014) (S09E34)

Kdyz opomenu fakt, ze mam Tomase Vorla rad, stejne jako jeho tvorbu, tak musim rict, ze se jednalo o jednu z nejzajimavejsich "komnat", kterou jsem mel moznost videt. ()

13. komnata Václava Upíra Krejčího (2015) (S10E16)

Urcite jeden z nejzajimavejsich dilu 13. komnaty, ktery jsem videl. Bohuzel jsou ty nejlepsi dily vykoupene neprilis stastnymi zivotnimi zkusenostmi konkretnich osob. Jinak je Upir sympatak:-). ()