13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Fifer k tomuto seriálu (2)

13. komnata Vlastimila Venclíka (2008) (S03E21)

Velmi silný díl. Vl.Venclík se po roce 89 neztratil, ale jako režisér už se, tak jako většina zakázaných, vrátit nedokázal. Což je veliká škoda, protože jeho krátké filmy z 60.let jsou opravdu velmi slibné. Nezvaný host je skvělý, ovšem jeho předchozí 6 minutový film Svatební noc leží uzavřený v archívu, přestože je to doslova mistrovský kraťas. ()

13. komnata Ivana Palúcha (2011) (S06E25)

Je pravda, že je Ivan P. lehce teatrální, což mi moc sympatické nebylo. Ale však si taky něco zkusil. Já ho mám nejradši jako vojáka ve filmu Zabitá neděle. ()