13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele boni k tomuto seriálu (1)

13. komnata (2006)

Tak jsem se konečně dostal k tomu, že jsem naklikal hodnocení pro tu většinu dílů, které jsem viděl. Protože samozřejmě co lidský osud to jiná kvalita, ale bohužel povětšinou jsou ti díly dost povrchní. Snaží se nějak zahrát na city diváka, který "nemá mít na vybranou", a nějak ho tím "návalem" emocí sejmout. Takže ve výsledku když nepřistoupíte na tuhle hru, tak se nic moc zajímavého nedozvíte a nijak vás to neobohatí. Každopádně některé díly byly dost zajímavé, ale spíš převládá průměr a podprůměr. Některé jsem ani nedokoukal. Takže ve výsledku to prostě nemůže být více než dvě hvězdy. ()