13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Ivanky Deváté (2011) (S06E34)

Ivanka Devátá se podříila muži a nic z toho neměla. Takhle by se dal její příběh sepsat do několika mála slov. ()

13. komnata Dominika Duky (2011) (S06E35)

Pro mne, jako laika na náboženství a jako člověka, který se příliš o tyto věci nezajímá a zná jen nejvyšší představitele české církve a to ještě z médií..... pro mne byla 13. komntata Dominika Duky velmi informativní. O člověku, který řídí největší "náboženský" spolek u nás, jsem se toho dozvěděl vcelku hodně. ()

13. komnata Nikol Kouklové (2011) (S06E36)

Další ze životních příběhů, do kterého významných způsobem zasáhla autonehoda, která zastavila něčí slibnou kariéru. To je i případ Nikol Kouklové. ()

13. komnata Jany Šilerové (2011) (S06E37)

Třináctá komnata o tom, jak mohou psychické problémy či přímo choroba ovlivnit celou rodinu. ()

13. komnata Soni Červené (2011) (S06E38)

Třináctá komnata Soni Červené se otevřela. Nic zásadně nového jsme se však nedozvěděli. Dcera legendárního Jiřího Červeného neodkryla nic, co by už nebylo známo. ()

13. komnata Olgy Matuškové (2011) (S06E39)

Olga Matušková se tak trochu vždy schovávala za svého manžela a docela se jí to dařilo. Co jí ale trápilo, jestli vůbec něco, to se vcelku v dokumentu i dozvíte ()

13. komnata Vlasty Horvátha (2011) (S06E40)

Vlasta Horváth je další z lidí, kteří se neznámo jak ocitli v pořadu 13. komnata. Pro mne rozhodně není osobnost, který se probil skrz pavouka novácké rádoby reality show. ()

13. komnata Ivana Krause (2011) (S06E41)

Bratr Honzy Krause, Ivan, je veliký pohodář, kterého jen tak něco nevytočí a to se může docela hodit. ()

13. komnata Zbyňka Merunky (2011) (S07E05)

Zbyněk Meruňka byl celkem skoupý na slovo a odrazilo se to na kvalitě tohoto dílu. ()

13. komnata Heleny Vondráčkové (2012) (S08E07)

Helena Vondráčková celkem nepřekvapila, v podstatě nic ze svého nitra neodhalila, alespoň ne to, co bylo veřejně známo a každý z nás o tom věděl, i když bulvár nečte. ()

13. komnata Renaty Chlumské (2012) (S08E09)

Určitě by život Renaty Chlumské vydal na nejednu knihu. Myslím, že až ta bude na jeho sklonku, tak si skutečně řekne, že žila na plno a mnoho toho také prožila. ()

13. komnata Vladimíra Hrona (2013) (S08E18) odpad!

Hron je opravdu takový, jak jsem o něm slyšel. Ve 13. komnatě se ani snad moc nepřetvařoval. Rozhodně jde o člověka, se kterými bych nechtěl mít dvojdomek. ()

13. komnata Karla Schwarzenberga (2013) (S08E24)

Veliká a povedená sonda do nitra našeho téměř prezidenta, který tak poodkrývá i to, co doposud zůstávalo skryto. ()

13. komnata Dalibora Gondíka (2013) (S08E37)

Dalibor Gondík je zvláštní člověk, na jedné straně hraje divadlo, pak jezdí jak nějaký puberťák na motoce, ale zároveň účinkuje v hrůzách jako Go Go Show či Zlatá mříž. ()