13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvůrci:

Martin Komárek

Režie:

Scénář:

Série(20) / Epizody(606)

Recenze uživatele RonaMidu k tomuto seriálu (2)

13. komnata (2006)

tenhle pořad je pro mě poněkud sporný,dotyční o svých 13.komnatách sice s největší pravděpodobností mluví dobrovolně,překoná(vá)ní životních překážek určitě jako příklad pomůže mnoha lidem v jejich životě,ale představa,že kromě běžných diváků slintají u obrazovek taky milovníci bulváru,aby se pokochali neštěstím a problémy jiných,ta mě nadšením nenaplňuje...spíš naopak,tak jen za tři ()

13. komnata Tomáše Vorla (2014) (S09E34)

deprese je sviňucha svinutá a já držím palce lidem,kteří našli sílu pustit se s ní do křížku...mimochodem,dole u Střely pod Rabštejnem je opravdu moc hezky ()