Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad)

Survivor: One World

Reality-TV / Dobrodružný / Soutěžní

USA, 2012, 45 min

Za mě zatím nejslabší série Survivora. Míchání členů je zajímavé, ale já si myslím, že to hře spíše uškodilo. Pro mě jsou ale největším negativem hráči řady - je tu buzna, trpaslík, samej šikmovokej nebo černoch (nejsem rasista ale tady mě to totálně sralo), dementi a bezdomovci. Mě se řada vůbec nelíbila, vůbec mě nebavila, jediný co mě potěšilo bylo, když dostal ten buzerant Colton slepák. HURÁ! Jinak se jedná o, jak já rád pravím, hořké zklamání...(21.2.2017)

Spoilery v komentu! Ještě před shlédnutím této řady jsem se podíval na obrázky jednotlivých soutěžících a podle nich jsem si řekl, že v této sérii se mi budou zamlouvat Kourtney a Bill a že nebudu mít rád Coltona a Aliciu a nakonec to tak skutečně bylo. Oblíbení hráči: Bill, Kourtney, Kim, Chelsea, Troyzan Neblíbení hráči: Colton, Alicia. Podle hodnocení především mých oblíbených uživatelů na čsfd jsem se opravdu bál, že tato řada bude totální propadák (že vyhraje buď Colton nebo Alicia, či slabší hráči jako Christina nebo Tarzan), ale nakonec byla docela fajn. Byla to série, která měla hodně hráčů, kterým se dalo fandit a na druhou stranu tu byli i ti, které jsem začal nenávidět a to především Coltona. Nechápu jak někdo takový tam dělal takové věci. Z jeho chování mi bylo opravdu na blití, naštěstí ale karma zapracovala. :-) Dále to byla řada, kde vítěz si to opravdu zasloužil. Jel od začátku na plný kule, vyhrával soutěže a určoval jak se hra bude vyvíjet dál a já mu postupem času začal fandit, takže zase vyhrál někdo, komu jsem fandil. Škoda že tam moji oblíbenci jako Bill a především Kourtney nevydrželi déle. Dále to byla řada, kam se do finálové trojky nedostaly lidi, kteří by si případnou výhru nezasloužili, kteří se celou dobu vezli nebo byli směšní. Takže tohle rozhodně není špatná řada, jsou horší, ale samozřejmě i lepší.(8.2.2014)

• MMR

Tak po sedmém dílu jsem to nevydržel a ohodnotil. Ano, jedná o nejslabší řadu... Poprvé se stalo, že jsem od začátku nikomu nefandil a nudilo mě to. Po 6.díle jsem se zhrozil, ale doufal, že mě další díl překvapí. Marně. Nudné dotlačení až ke kmenovce s předem známým koncem? To je přesně to, co jsem si nepřál. Už aby byl konec...(29.3.2012)

Spoilery: Tuhle sezonu jsem měla rozkoukanou docela dlouho (nemohla jsem se do ní nějak dostat). Můj první dojem byl, že jsou tam všichni hrozní metroušové. :) Můj druhý dojem byl, že ženský jsou neschopný. Chycených slepic jsem litovala, protože to vypadalo, že jim ubližujou, když je tak dlouho držely v ruce. Chelsea se mi moc líbila, trochu jsem byla překvapená, že nedostala žádný hlas. Kim vítězství přeju, s takovými vítězi jsem spokojená. Colton by potřeboval profackovat a vůbec nejsem ráda, že bude hrát znovu. Každopádně mým nejoblíbenějším hráčem asi bude Kat. Její vyřazení mě mrzelo, ale za tu závěrečnou řeč to stálo. Taky jsem ráda poslouchala Jonase, protože měl děsně podobnej hlas jako Boston Rob. Jinak na závěrečné kmenové radě holky vypadaly nádherně, ale ve studiu to slušelo snad jen Sabrině. Na ty přelíčené obličeje se mi prostě špatně zvyká.(8.6.2014)

Tohle je jedna z mála sérií, kde se alespoň hrstka (Kim, Chelsea a Sabrina) žen chovala jako normální holky. Na druhou stranu mě zpočátku štvala ta eliminace chlapů. SPOILER: S finálovou trojkou jsem byl velice spokojený, ale chyběl mi tam Troyzan, ten by si to taky zasloužil. Docela průměrná série, nic extra ani nic hrozného.(27.9.2012)

• - Spoiler: Do finálové pětice se dostaly pouze ženy, v žádné jiné sérii neměly takový úspěch podle umístění. (Zix.)

• - Pokud soutěžící našel skrytou imunitu druhého kmene, musel ji před příští kmenovou radou někomu dát. (Zix.)

• - Leif Manson je první liliput ve hře, jeho nemoc je jinak zvaná nanismus. (Zix.)