Starlet

• Austrálie

Starlet

USA / Velká Británie, 2012, 103 min

Jako v mnohých dalších filmech autorům buď došly peníze nebo inspirace,(zde nejspíš obojí) a film nám prostě usekli. Ještě nám na konci prozradí jedno "velké tajemství" a pošlou nás do hajan. Škoda toho docela slušně rozehraného příběhu. Obdivuji tu téměř devadesátiletou dámu, patrně neherečku, zahrála to skvěle, neuměla přehrávat.(27.8.2013)

Taxík má pravdu. Příznivci americké nezávislé scény (A myslím opravdu nezávislé, ne ty "indie" dramata za 10 mega) by si měli celkem smlsnout. Fajn prciny, nadkolenky, minišortky....ale dost, o tomhle to opravdu není. Jednoduchý a působivý nápad rozvedený do celovečerní stopáže. Žádná prázdná výplň ani montáže s vybrnkávanejma písničkama.(17.5.2013)

Jednoduchý príbeh o zvláštnom priateľstve, s nostalgickým rozmerom. Pre niekoho možno málo, pre iného klenot. Takýchto filmov v poslednom čase nie je veľa a je osviežením v americkej koprodukcii. Po všetkých stránkach správne vyvážené, milé a vo svojej podstate jednoduché. Za hudobný podmaz hviezda navyše.(29.8.2014)

Banální historka, která by v mainstreamu nabyla obludných rozměrů. V nezávislém pojetí je však živočišně přitažlivá a přirozeně akceptovatelná jako součást našeho bytí. A tak to má být. Superlativy díky Dree Hemingway chápu a sdílím. Chtěl bych být víc než jen její kolega v práci, i když i s tím bych se (u)spokojil. Čtyři hvězdy a poznámku na závěr pro hellstruck - Porno je laciné a naivní pornoherečka je krásný oxymóron, díky za něj!(3.9.2017)

Zmes ozývajúceho sa svedomia, súcitu, chamtivosti ale aj porozumenia a nezištného, krásneho, medzigeneračného priateľstva v úchvatnom realistickom a civilnom stvárnení. Obe hlavné postavy si ma okamžite získali a nechali ma voľne sa vznášať na vlne ich "podivného" priateľstva. Miestami skoro až s hypnotickým účinkom. Silný nadpriemer. 85/100(6.4.2018)

• - Při erotických scénách herce dublovaly skutečné porno hvězdy. (hellstruck)