Film Starlet rozpráva o veľmi nezvyčajnom medzigeneračnom priateľstve medzi 21-ročnou Jane (Dree Hemingway) a starou dámou Sadie (Besedka Johnson). Životy oboch žien sa stretnú v San Fernando Valley v Kalifornii. Jane miluje svojho psíka s dievčenským menom Starlet a býva s dvomi pomerne nespoločenskými spolubývajúcimi, Melissou a Mikeym. Sadie je vdova, ktorá žije sama a čas trávi starostlivosťou o svoju záhradu a hraním binga. Miluje Paríž, zbiera modely Eifelovky, no nikdy v nej nebola. Keď si od nej Jane kúpi 'za babku' termosku, v ktorej nájde ukrytých desať tisíc dolárov, rozhodne sa s ňou spriateliť a pomôcť jej. Ako sa obe spoznávajú, na povrch vyplávajú nové tajomstvá o živote starej dámy. (sochoking)

Rob Roy

Taxík má pravdu. Příznivci americké nezávislé scény (A myslím opravdu nezávislé, ne ty "indie" dramata za 10 mega) by si měli celkem smlsnout. Fajn prciny, nadkolenky, minišortky....ale dost, o tomhle to opravdu není. Jednoduchý a působivý nápad rozvedený do celovečerní stopáže. Žádná prázdná výplň ani montáže s vybrnkávanejma písničkama. ()

misterz

Zmes ozývajúceho sa svedomia, súcitu, chamtivosti ale aj porozumenia a nezištného, krásneho, medzigeneračného priateľstva v úchvatnom realistickom a civilnom stvárnení. Obe hlavné postavy si ma okamžite získali a nechali ma voľne sa vznášať na vlne ich "podivného" priateľstva. Miestami skoro až s hypnotickým účinkom. Silný nadpriemer. 85/100 ()

italka63

Všimli jste si, jak Besedka Johnson musela být krásná žena? Pořád je, i ve věku kolem devadesátky...a prodala v bazaru termosku, kterou si koupila jedna mladá, vysoká blondýna s psíkem jménem Starlet. A doma shodou okolností zjistí, že jsou v ní ruličky bankovek, dávno zapomenuté. Co teď ? Nu...viděla jsem film o staré dámě a šlapce, příležitostně natáčející porno. Viděla jsem film o svědomí, soucitu, vypočítavosti. Bez ohledu na to, kým jsme. A parádní herecký výkon obou žen. ()

PetrPan

Banální historka, která by v mainstreamu nabyla obludných rozměrů. V nezávislém pojetí je však živočišně přitažlivá a přirozeně akceptovatelná jako součást našeho bytí. A tak to má být. Superlativy díky Dree Hemingway chápu a sdílím. Chtěl bych být víc než jen její kolega v práci, i když i s tím bych se (u)spokojil. Čtyři hvězdy a poznámku na závěr pro hellstruck - Porno je laciné a naivní pornoherečka je krásný oxymóron, díky za něj! ()

JANARYBA

Jako v mnohých dalších filmech autorům buď došly peníze nebo inspirace,(zde nejspíš obojí) a film nám prostě usekli. Ještě nám na konci prozradí jedno "velké tajemství" a pošlou nás do hajan. Škoda toho docela slušně rozehraného příběhu. Obdivuji tu téměř devadesátiletou dámu, patrně neherečku, zahrála to skvěle, neuměla přehrávat. ()

• Při erotických scénách herce dublovaly skutečné porno hvězdy. (hellstruck)

Sinister se vrací

Sinister se vrací