Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lupo Esparza je policejní detektiv, který projevuje nemilosrdnou oddanost své práci navzdory korupci ve svém oddělení a zločinu, který bují v ulicích. V roce 2002, zatímco je většina Mexika pohlcena vzrušením z fotbalového mistrovství světa, Lupo zkříží cestu dvojici drogových dealerů a začne je ponižovat ve snaze je rychle zastrašit. V roce 2006, když znovu vypukne fotbalová horečka, je jedno z dětí-dealerů, jménem Iguana, členem gangu, jenž unesl bohatého a úspěšného Artura. Zatímco čekají na zaplacení výkupného, Iguana a jeho přátelé Artura mučí. Lupo se ho snaží najít dřív, než bude pozdě. V roce 2010 je město znovu ochromeno fotbalem a Lupo řeší další případ - Arturova manželka Susana a její služebná so dostaly do konfliktu s po zuby ozbrojenými gangstery. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (2)

kolodej1 

všechny recenze uživatele

chápu, co se tím chtělo říct, ale na toho téma byly natočeny podstatně lepší filmy. Neseděla mi ani kamera, která v klíčových scénách byla často těkavá, jindy zase zpomalená. Ani chaoticky strukturovaný děj se zrovna nepovedl. Sotva 30% ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Syrový film. 1) Na konci se ukázalo, že jsem většinu filmu nepochopil...ani mi to nevadilo. Snímek určitě znovu neuvidím, myslím, že za pár dní i zcela zapomenu. 2) Naštěstí mám z Mexika i Mexico City daleko příjemnější zážitky, než představuje toto dílo. ()

Reklama

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Mexiku, konkrétne v metropole Mexico City. (Real Tom Hardy)
  • Pre prípravu na svoju rolu sa Tenoch Huerta prihlásil do policajnej akadémie. Jeho kolegovia ani nadriadení netušili, že je herec. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama