Lupo Esparza je policejní detektiv, který projevuje nemilosrdnou oddanost své práci navzdory korupci ve svém oddělení a zločinu, který bují v ulicích. V roce 2002, zatímco je většina Mexika pohlcena vzrušením z fotbalového mistrovství světa, Lupo zkříží cestu dvojici drogových dealerů a začne je ponižovat ve snaze je rychle zastrašit. V roce 2006, když znovu vypukne fotbalová horečka, je jedno z dětí-dealerů, jménem Iguana, členem gangu, jenž unesl bohatého a úspěšného Artura. Zatímco čekají na zaplacení výkupného, Iguana a jeho přátelé Artura mučí. Lupo se ho snaží najít dřív, než bude pozdě. V roce 2010 je město znovu ochromeno fotbalem a Lupo řeší další případ - Arturova manželka Susana a její služebná so dostaly do konfliktu s po zuby ozbrojenými gangstery. (oficiální text distributora)

Trailer 2

slunicko2

Syrový film. 1) Na konci se ukázalo, že jsem většinu filmu nepochopil...ani mi to nevadilo. Snímek určitě znovu neuvidím, myslím, že za pár dní i zcela zapomenu. 2) Naštěstí mám z Mexika i Mexico City daleko příjemnější zážitky, než představuje toto dílo. ()

kolodej1

chápu, co se tím chtělo říct, ale na toho téma byly natočeny podstatně lepší filmy. Neseděla mi ani kamera, která v klíčových scénách byla často těkavá, jindy zase zpomalená. Ani chaoticky strukturovaný děj se zrovna nepovedl. Sotva 30% ()