Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

• jhrasko

Najhoršia možná alternatíva na nedeľnajší večer, čakajúc na noc oscarovú. EGOm zaplavená televízna obrazovka. Ach jaj, teda JOJ. Absolútne nepochopenie.(29.2.2012)

• Marek1991

Komerčná zábavka, ktorá mala ďaleko od kvality. Výhercami sú vždy ľudia, ktorí sú čo najviac komerční a lojálny k daným médiám. Samé protežovanie mainstreamových ľudí, takzvaných mediálnych hviezd, všade samá reklama, škriekajúce deti, ktorým podľa mňa aj za to platia, samé vulgarizmy a nahota, pózerstvo, skrátka nechutný odpad. Navyše to bolo tentokrát na televízii JOJ mimoriadne nechutné a vulgárne a daná televízia si nacvičenými tam vyslovenými slovami dvíhala jej ego.(14.5.2012)

Slovenský showbiznis je jedna veľká žumpa, to si povedzme na rovinu, a väčšina našich show stojí za hovno, takže keď vyšli upútavky na tohtoročného Slávika neveril som vlastným očiam. Oni skúšajú niečo nové ! Čo sa stalo ? Samozrejme skopírovali nápady zo zahraničia, ale aspoň sa pokúsili oživiť tú našu scénu niečim zaujímavejším nie tak nudným, proste to trochu oživiť a spestriť. V konečnom dôsledku to nebolo až také ohurujúce, ale túto snahu dokážem aspoň trochu oceniť, pretože nejako sa začať musí, a ak budú pokračovať v takomto zameraní aj počas budúcich rokov, možno, možno sa bude dať na tieto veci pozerať bez pocitu zahanbenia ...(7.3.2012)

• Paity

Ta slovenská mutace našehos Slavíka mi nepřijde až taková přeplácaná a navíc místy i dokonce zábavná.(16.8.2013)

• saska.smal

len to 'najvelkolepejsie udelovanie cien ake kedy bolo' sa nejak nekona...(26.2.2012)

Zábavné, vtipné, moderné... i keď víťazov nie je dôvod komentovať... (každý by si tam vedel predstaviť iného) ale na to aby sa človek v nedeľu večer zasmial a pobavil to úplne stačilo a tým bola myslím úloha splnená.(4.3.2012)

Nevím na co jsou zvyklí kolegové ze Slovenska, ale v porovnání s českým ptákem, byl tento o několik úrovní výše. Mladé, živé, vtipné, líbilo se mi podium, dobře vymyšlené spoty na Hit roku a celkový přístup učinkujících k večeru. Důkaz, že předávání nějakých cen nemusí vypadat erárně a nudně.(27.2.2012)

na Slovenské pomery . . .fantastické,priame,zabavné,vtipné. . .ok hodnotim akože tam nebol ten Sprajt(28.2.2012)