poster

Rock Milestones - Bon Jovi's Slippery When Wet

Dokumentární / Hudební

2006, 69 min

Hrají:

Jon Bon Jovi

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • kingik
    ***

    Kdysi z invenční (glam) rockové kapely se stala popová kapela, která začíná žít ze svých starších hitů. Jejich stagnaci datuji od poloviny devadesátých let, kdy z kapely odešel baskytarista Such a přišel místo něj do bandu nezapadající McDonald, kterého navíc frontman Jon Bon Jovi nikdy oficiálně nejmenoval za právoplatného člena kapely. Hudební parta, která roky vydržela pohromadě ve stejném složení, najednou přišla po odchodu původního basáka s několika průměrnými alby a to v podstatě trvá dodnes. Charismatický Jon Bon Jovi a spol přestali být invenčními hudebníky a na slušném hudebním průměru je drží především jejich staré dobré pecky, kterými se tento hudební dokument ohání. Album "Slippery When Wet" je vedle jejich alba "Keep the Faith" považováno za jedno z nejlepších z jejich tvorby. Vzešly z něj ty nej rock hymny osmdesátkové dekády a prodejnost se vyšplhala do závratných výšin. A kapela si je v tomhle dokumentu dala naživo. Nezpívají a nehrají nijak špatně, ale něco extra to taky není. Zvláště katastrofální však byl jejich nedávný pražský koncert. V tomto dokumentu měli ještě obstojnou formu. Mé hodnocení: 60%(7.1.2014)

  • GASTON73

    1. Wild in the Streets 2. You Give Love A Bad Name 3. Never Say Goodbye 4. Livin' On A Prayer 5. Wanted Dead or Alive 6. Livin' On A Prayer (Live at MTV Award). Mezi videoklipy jsou záběry ze zákulisí a z tiskových konferencí.(24.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace