Bending the Rules

Akční / Drama

USA, 2012, 83 min

milé překvapení, kde jsem nečekal nijak závratné věci, a možná i proto to bylo nakonec v pohodě .. film o poldovi, který byl nejspíš mladším bráchem Nicka Slaughtera ( a šel mu v jeho stopách .. snad vyjma těch holek a nesmrtelnosti:-D) , a který za použití selského rozumu a laid-back přístupu se všudy-přítomným úsměvem dělá zodpovědně svou práci policisty .. to se ale nelíbí jednomu až příliš horlivému právníkovi, který se snaží onoho poldu dostat za mříže .. vše se zamotá, když někdo jednoho dne odcizí právníkovi jeho "posvátný" Studdbaker :-) .. jestli se to auto najde a oba zvládnou všechny patálie, a ejstli si nakonec oba v lásce padnou do objetí, to už si zkoukněte sami .. já jen mohu říci, že sice příběh i samotná uroven filmu nebyla nic moc,mno "Edge" mě mile překvapil svým herectvím, ve filmu prakticky nemluvily jeho svaly a bojové zdatnosti, naopak mluvil a slušně hláškoval,a celkově byl v pohodě .. celkem bych ho rád viděl v dalších filmech, resp.seriálech o "nezbedných" poldech, tak uvidíme, zda se nakonec dopracuje někam dál .. a komu doporučit ? mno, asi všem milovníkům Studdbakerů z roku 1957, pečených žebírek a letních košil :-)!(30.10.2013)

Dávám 5 hvězdiček jen kvůli Edgovi (Adam Copeland)(27.7.2012)

• predators

Béčko, možná spíš céčko, které nemá diváka čím oslovit. Mizerní herci a snad ještě horší děj a dalších x sraček nacpaných do 75 minut. Naštěstí, protože být to delší, tak poruším všechny "rules" a vypnu to! 10%(16.4.2012)

• AdamesWWE

[3/10] Bending the Rules - další film od WWE Studios, malé sklamanie. Čakal som priemerný film ale na priemer toto určite nestačí. Edge je sympaťák a skvelý wrestler, ale ako herec ma nezaujal a vo svojej skupine hercov-wrestlerov je jeden z tých slabších a zvyšok hereckého obsadenia je na tom rovnako. Príbeh filmu je úplne jednoduchý, v mnohých prípadoch dosť nezaujímavý, hlavne úvodná pol hodina, potom sa to trošku vylepšilo, ale iba na pár minút. Nezaujímavé scény, nepotrebné dialógy, žiadna atmosféra a tempo až príliš pomalé. Ale v závere potešilo troška streľby. A to je dalšia vec, že je to akčná dráma. Tento film nenapĺna ani jeden požadovaný žáner, je to obyčajný nezaujímavý film, ktorý som si pozrel kvôli hlavnej postave wrestlerovi Edgeovi, ale aj ten ma tu sklamal.(29.3.2013)

• hous.enka

Nemůžu si pomoct, ale Bending the Rules na mě působní jako jeden díl z již rozjetého seriálu. Příběh začíná v soudní síni, kde proti sobě stojí právník a odpadlický policajt Nick. Záhy si k sobě díky osudu najdou cestu a začnou spolupracovat na složitém případu. Hlavní týpek je tak trochu "odpadlík", který neodpadl. Neni ale tak vtipnej ani tak hezkej jako Lorenzo Lamaz. No jo, trochu nuda. Ale ona to taky trochu nuda byla.(13.6.2012)