Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V opuštěné továrně je nalezen mrtvý mladík, jehož tělo nese známky surového mučení, které ukončily až dva výstřely z nastřelovací pistole do hlavy. Vrchní inspektor Burke usuzuje, že by se mohlo jednat o vyřizování účtů mezi příslušníky podsvětí. Záhy se však ukáže, že mladý muž byl čerstvý absolvent medicíny Scott Clarkson, což otevírá nové otázky. Co například znamenala záhadná písmena, která si podle zjištění nové posily glasgowské kriminálky, mladého patologa Duncana, krátce před smrtí vlastnoručně vyškrábal na předloktí? A proč jeho přítelkyně Lucy lhala, když tvrdila, že se již delší dobu neviděli? Do města navíc příjíždějí dva detektivové z Londýna, kteří ve svém rajonu řeší podobný případ vraždy nastřelovací pistolí. Je krajně nepravděpodobné, že by použití takto neobvyklé vražedné zbraně bylo pouhou náhodnou shodou okolností. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Ozo 

všechny recenze uživatele

Jeden z lepších dílů nové řady seriálu Taggart, v čele se šéfinspektorem Bergem, s nečekanou zajímavou pointou. U mne tak na 65 %, protože je zde ale příliš málo hodnocení a odpad! uživatele 6sense IMHO příliš snižuje celková procenta, zaokrouhlím to pro tentokrát směrem nahoru. ()

subic 

všechny recenze uživatele

Season 27 - Episode 1. Tak z prvu seriál má na poslední sezonu novou předělanou původní píseň. Dál Jackie navštívila kadařníka a pořídila si vlny, vypadá to slušně. Celá kriminálka se stěhuje do nových prostor. Vizuální podoba taky doznala změn, začali používat ruční kameru v HD a je to znát. A teď k ději. To bylo tak, když přijeli 2 nafrnění detektivové z Londýna, oba dva jedou v prodeji éčka a jeden rád střílí nastřelovací pistolí na hřebíky nejlépe do hlavy. A opět se tu bude omílat, jestli patří už vrchní inspektor Burke do penze? ()

Reklama

Reklama