Příjemná,milá,typicky francouzská komedie.Tahle bláznivá cesta mi nostalgicky připomínala mou někdejší plavbu ve středozemním moři,na podobné,i když zdaleka ne tak komfortní lodi.I já jsem na ní zažil spoustu potrhlostí.Filmy s podobnou tematikou,navíc ve francouzské režii přímo zbožňuji!(15.7.2012)

Film jsem si pustila s nedůvěrou - jakože zase něco na způsob pilcherovky.Byla jsem mile překvapená.Bylo tam dost situací které mě rozesmály.Byl tam i prvek z filmu Někdo to rád horké.Někomu se tam některé situace budou zdát bizarní ale celé to je podle mě parodie kterou nelze v ani v jedné vteřině brát vážně,Tak film tak berte a bavte se. Francouzi se s tím zkrátka nepářou a jedou naplno :-)))(7.2.2017)

Příjemná komedie, která neurazí a nenudí. Chvílema sice trochu ztřeštěná, ale celkem slušný průměr. Na plavbě luxusní lodí se setkají naprosto rozdílné povahy, které se ale nakonec dokáží shodnout a navázat i přátelství. A o tom ten život je. Zaujaly i herecké výkony pro nás celkem neznámých francouzských herců. Slušná trojka.(25.6.2012)

Tutsi hadr, ale docela dobrý nápad a zábavná podívaná.(3.5.2014)

Asi je to tím, že mi tento film prostě padl do nálady, ale náramně jsem si ho užila a po dokoukání mi bylo fakt hezky, klidně a příjemně. Je to typicky zbrklá francouzská komedie, kde se občas až moc mluví. Uznávám, že některé scény by tam snad ani být nemusely, ale nevadí. Film je jenom pozitivní, nikde není nějaká hlubší dramatická situace a na konci je vše zalité sluncem, ale ruku na srdce - kdo takový milý, ne nijak hluboký film občas nepotřebuje. Až si budu chtít vylepšit náladu, vím, po čem sáhnu. A vůbec mi nevadí, že to není film hodný Oscara.(24.11.2013)