Nanpokhan romance

Epizody(16)

Otec má narozeniny, tak proč se neopít? Jenomže dejte si pozor, na koho narazíte. Doufejte, že to nebude nějaký hráč z týmu, který tomu vašemu oblíbenému pomohl k prohře. Právě to se stalo Yoo Eun Jae, když potkala Park Moo Yula. Došlo k bitce. Jenomže tím to nekončí. Někdo je natočil a umístil video na internet. Nyní je kariéra obou v ohrožení. Jak z toho ven? Proč ne lží? Park Moo Yul představí Yoo Eun Jae jako svou novou bodyguardku, která mu zrovna na tom videu ukazovala, jak se bránit. A zápletka je na světě. (Zíza)

Moiraine

Dlouho jsem přemýšlela, jak Wild Romance ohodnotit. Příběh sám o sobě postrádá vnitřní celistvost, kdy jeden díl se řeší problém a v tom dalším, jako kdyby ani neexistoval. Pak najednou se k některým vrátí, jako kdyby mezi tím neutekla sousta času. A k některým se nevrátí vůbec. Spousta věcí je silně samoúčelných a je to poznat. Na konci mi pár věcí nepřišlo úplně dobře dořešených. Ale zase na druhou stranu, některé momenty byly naprosto úžasné. Hlavní pár mě ze začátku hodně bavil. Jejich neustálé hádky a nedorozumění. Postupem času jsem si ale oblíbila jinou dvojici a to ředitele Kima a Dong Ah. Co z ní občas vypadlo...:D Romantická linka jako taková tenhle seriál netáhla, ale protože se během celé doby hledá, kdo je stalker, neměla jsem pocit, že by se seriál táhl. Sice měl slabší momenty, ale zpravidla se netáhly natolik dlouho, abych je cítila potřebu přeskakovat. Celkově ta 'detektivní' linka tomu hodně pomohla a bavilo mě hádat, kdo tím stalkerem je. Jsou to silné 3*, ale ty díry ve scénáři tomu odpustit nedokážu, abych to mohla o tu jednu hvězdičku zvednout. ()