lioncel

Parádní muzika ... Tahle skvělými songy podmáznutá romantika z dob dávno minulých .. zajímavé dobové TV záběry ... . Nostalgie to je moje ... Takovým filmům fandím, ty vyhledávám .. pro takové příběhy mam slabost ... . ()

studo

Prozaický príbeh o grupe music-geek-prehipsterov v časoch Kennedyho vlády, doplnený o pár hudobných vystúpení skupiny, ktorá nebola ničím zaujímavá. ()

kaylin

Hezký film o hudbě. Musím říct, že ty krásně písně, které zde zaznívaly ze soundtracku, anebo jen tak puštěné v rádiu v nějaké scéně, mě dostaly mnohem víc než film samotný. Hudbu 60. let prostě miluji. Příběh je dramatický, je zde nějak ta tragédie, ale nějak mi to nic neřeklo. Asi jsem pokrytec, ale "Rock of Ages" mě dostalo mnohem víc. ()

• Názov filmu "Not Fade Away" je odkazom na pesničku Not Fade Away, ktorú zložil Buddy Holly a naspievala ju rock & rollová skupina The Crickets. Neskôr túto pieseň prevzali The Rolling Stones. (martin1m2)
  • John Magaro sa kvôli úlohe Douglasa naučil hrať na bubny od slávneho bubeníka Andyho Whitea. (martin1m2)