Anger Management (TV seriál)

Kurz sebaovládania

Komedie

USA, 2012 - 2014, 35 h (Minutáž: 100x21 min)

Peter Smokler

Charlie Sheen, Selma Blair, Noureen DeWulf, Barry Corbin, Shawnee Smith, Michael Boatman, Daniela Bobadilla, Michael Arden, Derek Richardson, Aldo Gonzalez, Kristen Renton, Denise Richards, James Black, Kamala Jones, Amanda Musso, Brian Austin Green, Meghan Falcone, Danielle Bisutti, Brett Butler, Darius McCrary, Martin Sheen, Jason-Shane Scott, Ken Lerner, Jackie Joyner, Lindsay Lohan, Nicole Travolta, Kerri Kenney, Ginger Gonzaga, Tiara Lanai, John Charles Meyer, Mircea Monroe, Steven Krueger, D'Arcy Fellona, Carla Renata, Odette Annable, Masiela Lusha, Lance Lim, Gregory Marcel, Cedric Sanders, Carla Gallo, Angela Trimbur, Michaela Watkins, Jill Basey, Nikki BreAnne Wells, Bruno Amato, Ping Wu, Tiffany Dupont, Brooke Newton, Rachele Brooke Smith, Christiann Castellanos, Mitch Silpa, Emily Montague, Katherine Bailess, Kelly Frye, Bob Einstein, Brea Grant, Tina Ivlev, Alexis Carra, Valentina Ivancenco, Will Harris, Andy Mientus, Laura Bell Bundy, Abigail Wright, Brett Zimmerman, CeeLo Green, Ciara Hanna, Dee Dee Rescher, Fred Stoller, Christine Estabrook, Ethan Erickson, Camilla Jackson, Michael James Bell, Jeff Doucette, Thomas Barbusca, Mario Diaz, Isaiah Mustafa, Don Lake, Johnny Dowers, Michael Swan, Danielle Baker, Davenia McFadden, Stephen Monroe Taylor, Jeff Harlan, Leslie Connelly, Jason Williams, Candace Bailey, Arden Myrin, Barry Livingston, Brian Palermo, Mikaela Hoover, Rigo Obezo, Katherine Von Till, John M. Keating, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John Ennis, Rodney J. Hobbs, Carlos Antonio, Carly Steel, Alexandra Ella, Tom Beyer, Lorin McCraley, Gibson Bobby Sjobeck, Marque Richardson, Michael Cory Davis, Christopher Douglas Reed, Christopher Gehrman, Soledad St. Hilaire, Katlin Mastandrea, Jeremy Scott Johnson, Ivar Brogger, Regi Davis, Beth Kennedy, Roy Abramsohn, Tiffany Daniels, Gary Rubenstein, Kristine Angela, Nicole J. Butler, Chaley Rose, Phil Abrams, Louisa Abernathy, Greta Jung, Izabella Alvarez

Tim Ryder

Kostýmy:

Julie Rhine

Je to nenásilné aj vtipné, striedmejšie ako posledné a obsesné série Dva a pol chlapa s Kutcherom. Najsexi babou je bez pochýb Shawnee Smith, riadna tigrica, toto sú tie správne typy, je zvláštne, že v Dva a pol chlapa nedali ani raz takú šarmantnú babu k Charliemu ;) Na zahodenie nie je ani Noureen DeWulf, vyzerá ako mexická židovka, fajn baba na zahryznutie, táto úloha jej dobre sadla a v slovenskom znení ju perfektne nadabovala Lívia Bielovič, dabing sa k tomuto seriálu vydaril skoro ako ten k Dva a pol chlapa, k výberu hlasov nemám výhrad.(12.11.2014)

Ruku na srdce, všichni se na to díváme jen kvůli panu Sheenovi. A já mu fandím, ikdyž to možná dělá jen na truc. No řekněte, vás by snad nenaštvalo, kdyby vás vyměnili za Kutchera? Konverzační humor na úrovni, postavy správně švihlé a díly si drží jlaťku kvality na přibližně stejné úrovni. Pokud budou i další řady držet stejnou neupadající kvalitu, máme tu další pohodový sitcom na nedělní odpoledne. (Hodnoceno po 1. řadě)(1.7.2012)

Dva a půl chlapa bez jednoho a půl chlapa v trochu jiném prostředí. Stejný typ humoru, téměř stejný námět, vše je jednoduše takové podobné... "Originálu" jsem dal čtyři hvězdičky a toto je slabší než volná předloha, alespoň v první řadě, a proto za ni dávám tři hvězdy. Problém je totiž hlavně v tom, že je v seriálu Charlie a nikdo jiný, všechny ostatní charaktery jsou naprosto bez prostoru a Charlie je ten, kdo je takový ten nejlepší "king" všeho žijící mezi obyčejnými a jednoduchými lidmi.(30.8.2012)

První série vytřela celému Dva a půl chlapa zrak. A nejenom vtípky na jeho účet. Je vidět, kdo ten seriál táhl a protože tady hraje svým způsobem dost podobný charakter (inu, zřejmě pořád sám sebe, mínus alkohol) a má mnohem víc prostoru (ostatně stojí čisté na něm), takže kdybych se měl mezi těmahle dvěma seriály rozhodovat, Anger Management je jasná volba.(13.10.2012)

Konečne ho máme späť a je v oveľa lepšej forme, než som predpokladal. Anger Management je sitcom úplne odlišný a predsa v mnohom podobný TAHM. Navyše Charlie sympaticky zosmiešňuje/napodobňuje/paroduje/ironizuje na účet jeho predchodcu a v mnohom sa to vypláca. Čo mi tu však pekelne chýba, je iný funkčný a silný element okrem Charlieho. Chlapčisko to zatiaľ ťahá všetko sám a postupom času by to nemuselo stačiť. Zároveň dúfam, že postavy na terapii získajú určitú hĺbku a vážnosť, tá im výrazne chýba. Videl som však zatiaľ len prvú sérku, uvidíme ďalej...(23.7.2012)

• - Charlie Sheen v seriálu hraje bývalého hráče baseballu. Hráče baseballu ztvárnil i ve filmech První liga (1989) a První liga 2 (1994). (S.W.A.T)

• - Herečka Lindsay Lohan  tvůrce seriálu údajně pořádně naštvala, když zdržovala natáčení a celé dny jen vysedávala ve svém karavanu. (Chris Masters)

• - Pretože sa Selma Blair (Kate Wales) sťažovala na pracovnú morálku Charlieho Sheena (Charlie Goodson), nahnevala herca natoľko, že prinútil producentov seriálu, aby ju vyhodili. (Sufferer)