poster

Anger Management (TV seriál)

 • Slovensko

  Kurz sebaovládania

Komedie

USA, 2012 - 2014, 35 h (Minutáž: 100x21 min)

Kamera:

Peter Smokler

Hrají:

Charlie Sheen, Selma Blair, Noureen DeWulf, Barry Corbin, Shawnee Smith, Michael Boatman, Daniela Bobadilla, Michael Arden, Derek Richardson, Aldo Gonzalez, Kristen Renton, Denise Richards, James Black, Kamala Jones, Amanda Musso, Brian Austin Green, Meghan Falcone, Danielle Bisutti, Brett Butler, Darius McCrary, Martin Sheen, Jason-Shane Scott, Ken Lerner, Jackie Joyner, Lindsay Lohan, Nicole Travolta, Kerri Kenney, Ginger Gonzaga, Tiara Lanai, John Charles Meyer, Mircea Monroe, Steven Krueger, D'Arcy Fellona, Carla Renata, Odette Annable, Masiela Lusha, Lance Lim, Gregory Marcel, Cedric Sanders, Carla Gallo, Angela Trimbur, Michaela Watkins, Jill Basey, Nikki BreAnne Wells, Bruno Amato, Ping Wu, Tiffany Dupont, Brooke Newton, Rachele Brooke Smith, Christiann Castellanos, Mitch Silpa, Emily Montague, Katherine Bailess, Kelly Frye, Bob Einstein, Brea Grant, Tina Ivlev, Alexis Carra, Valentina Ivancenco, Will Harris, Andy Mientus, Laura Bell Bundy, Abigail Wright, Brett Zimmerman, CeeLo Green, Ciara Hanna, Dee Dee Rescher, Fred Stoller, Christine Estabrook, Ethan Erickson, Camilla Jackson, Michael James Bell, Jeff Doucette, Thomas Barbusca, Mario Diaz, Isaiah Mustafa, Don Lake, Johnny Dowers, Michael Swan, Danielle Baker, Davenia McFadden, Stephen Monroe Taylor, Jeff Harlan, Leslie Connelly, Jason Williams, Candace Bailey, Arden Myrin, Barry Livingston, Brian Palermo, Mikaela Hoover, Rigo Obezo, Katherine Von Till, John M. Keating, Ajay Mehta, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John Ennis, Rodney J. Hobbs, Carlos Antonio, Carly Steel, Alexandra Ella, Tom Beyer, Lorin McCraley, Gibson Bobby Sjobeck, Marque Richardson, Michael Cory Davis, Christopher Douglas Reed, Christopher Gehrman, Soledad St. Hilaire, Katlin Mastandrea, Jeremy Scott Johnson, Ivar Brogger, Regi Davis, Beth Kennedy

Střih:

Tim Ryder
(další profese)
 • J-o-k-e-r
  ****

  Jako vsuvka než začnou masivně očekávané pokračování všech možných seriálů - ideální. Charlie je pořád ten stejný Charlie jak ho známe z Dva a půl chlapa, i samotný styl seriálu svého staršího bratříčka hodně připomíná. Kvalit ale nedosahuje. Jedná se převážně o One man show Ch. Sheena, který opravdu na place exceluje, bohužel zde chybí někdo jako Alan, vedlejší postavy zde zkrátka nejsou až tak výrazné. I když vtipné jsou (členové na sezení především). S. Blair je tu z mého hlediska převážně na okrasu :), což mi problémy opravdu nedělalo, spíše mi tam trochu vadila představitelka Charlieho ex. Ale určitě spokojenost, 10 dílů jsem zhltl za pár dní.(3.9.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Serál ako keby nevedel o čom má byť. Vzťahy sú samozrejme základ, ale je ich tu načrtnutých niekoľko - otec, terapeutka, skupina vo väzení, skupina mimo väzenia, bývala žena, dcéra, barmanka, sused. Každá s týchto postáv dopĺňa Charlieho svet, ktorý je - príliš jednoduchý? Asi tak. Nerieši sa tam žiadny skutočný problém - dej neposúva postavy ďalej a hlavne spôsobuje, že sa na to síce dobre pozerá, ale každá s postáv je neuchopiteľná. Nevieme sa s ňou ani stotožniť, ani jej držať palce. Je to len kopec skečov v epizóde, pri ktorej si tvorcovia povedali a čo keby bol tento diel o tomto? Sheen je síce sympaťák, Blair je ako obvykle dychberúca - to jej spodné prádlo žeriem, Charlieho dcéra bude jedného dňa lámať všetky srdcia v Hollywoode a paralela s reálnym životom Charlieho Sheena, ktorý tu zastupuje jeho otec Martin a bývalka Denise Richards je ako obvykle opakovaný, nezáživný ťah - ktorý pomáha Charliemu a nie divákovi. Priemer, ktorý neurazí, nenadchne, ale ani nezanechá hlbší pocit, že by som musel s očakávaním čakať ďalší nový diel - 1. Séria 60%(26.3.2013)

 • Soweek
  ***

  Charlie je zpátky a s ním i jeho humor, který dosahuje stejné kvality jako v 2,1/2 muže. Problémem jsou ale ostatní hlavní a vedlejší herci, kteří jsou očividně nováčci a nedokáží navodit humorně uvěřitelnou atmosféru a držet tempo s Charliem. Po první serii dávám průměr, ale na druhé určitě ještě šanci dám.(13.1.2013)

 • FREEWHEELER
  **

  "I'm a sexy ghost. Booo." Hodnotenie po prvých troch dieloch. No, absolútne nič prevratné, ale humor je príjemný. Lepšie ako Two and a Half Man to nie je, ale pozerateľnejšie ako slabšie časti TAAHM rozhodne, alebo príšerná 9. séria. Čo ma odrádza, sú absolútne nerozvinuté postavy, neviem kto je čo, aký je, prečo je. Pokiaľ to Charlieho bude baviť točiť, a nestane sa z toho brak, pojdem s hodnotením vyššie.(2.7.2012)

 • Expertt
  **

  Charlieho Sheena jsem měl vždycky jako herce rád, ještě i před jeho asi největším hereckým úspěchem TAHM a příliš jsem ho neodsuzoval za jeho osobní život, ale je fakt, že už se to asi na něm začíná trochu podepisovat. Po deseti letech v nějvyšších kruzích dokázalo skolit už kdekoho. Tento seriál mi zkrátka moc nesedí..a ačkoli se od TAHM až tak příliš neliší, tak to jsou dva diametrálně rozdílně světy.(29.7.2013)

 • - Jako první získaly svou roli Shawnee Smith a Selma Blair. Smith byla obsazena do role Charlieho exmanželky a Blair dostala roli jeho terapeutky. Do těchto rolí byly také zvažovány herečky Julie Benz, Jenica Bergere, Elaine Hendrix, Kate Reinders a Nichole Hiltz. (Cheeker)

 • - V prvních 15 vteřinách prvního dílu říká postava Charlieho Sheena, že ho nemohou vyhodit a že když ho nahradí tím druhým chlápkem, bude to uplně jiné. Rčení je odkazem na jeho vyhazov ze seriálu Dva a půl chlapa (od r. 2003) a nahrazení jeho samého Ashtonem Kutcherem. (S.W.A.T)

 • - V seriálu se objevila i bývalá manželka Charlieho Sheena Denise Richards. (S.W.A.T)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace