Univerzita kvůli nedostatku financování ruší Charlieho a Katin grant. Domlouvají si schůzku v jedné nadaci a ukazuje se, že o jejich případném novém grantu bude rozhodovat žena, která má nedostatek sexu a vyjede po Charliem. Kate prosí Charlieho, aby s ní šel na rande. Charliemu se to nelíbí, protože Lisa se směje, nahlas a pořád. Kate na Charlieho pořád naléhá a on nakonec souhlasí. Na konci schůzky se ukáže, že Lisu ve skutečnosti zajímá Kate. Charlie později přemlouvá Kate stejně jako ona předtím jeho, aby se s Lisou sešla a zařídila jim financování jejich projektu. Kate nakonec souhlasí. Na rande místo Lisy přijde její šéf a Kate je spokojená. Nolan si našel přítelkyni přes internet. Na schůzce se ukazuje, že se jedná o desetiletou malou teroristku, která Nolana vydírá, aby jí kupoval drahé věci. Jinak totiž řekne rodičům, že ji Nolan obtěžuje. Nolan se svěřuje svým přátelům ze skupiny. Lacey se nabídne, že mu pomůže. Nolan ji bere s sebou na příští schůzku, kde Lacey Stacey řekne, ať nechá Nolana být, nebo svede jejího otce a rozvrátí jí rodinu. (TV Prima)