Kurz sebeovládání (TV seriál)

Anger Management

Kurz sebaovládania

Komedie

USA, 2012–2014, 35 h (Minutáž: 21 min)

Tvůrci:

Bruce Helford

Peter Smokler

Raney Shockne

Charlie Sheen, Shawnee Smith, Noureen DeWulf, Michael Arden, Derek Richardson, Barry Corbin, Selma Blair, Daniela Bobadilla, Laura Bell Bundy, Brian Austin Green, James Black, Brett Butler, Aldo Gonzalez, Stephen Monroe Taylor, Michael Boatman, Martin Sheen, Darius McCrary, Ajay Mehta, Anna Hutchison, Nicole Travolta, Michael Gross, Greg Cipes, Barry Livingston, Steve Valentine, Elaine Hendrix, Ginger Gonzaga, Kristen Renton, Denise Richards, Kamala Jones, Amanda Musso, Meghan Falcone, Danielle Bisutti, Jason-Shane Scott, Ken Lerner, Jackie Joyner, Lindsay Lohan, Kerri Kenney, Tiara Lanai, John Charles Meyer, Mircea Monroe, Steven Krueger, D'Arcy Fellona, Carla Renata, Odette Annable, Masiela Lusha, Lance Lim, Gregory Marcel, Cedric Sanders, Carla Gallo, Angela Trimbur, Michaela Watkins, Jill Basey, Nikki BreAnne Wells, Bruno Amato, Ping Wu, Tiffany Dupont, Brooke Newton, Rachele Brooke Smith, Christiann Castellanos, Mitch Silpa, Emily Montague, Katherine Bailess, Kelly Frye, Bob Einstein, Brea Grant, Tina Ivlev, Alexis Carra, Valentina Ivancenco, Will Harris, Andy Mientus, Abigail Wright, Brett Zimmerman, CeeLo Green, Ciara Hanna, Dee Dee Rescher, Fred Stoller, Christine Estabrook, Ethan Erickson, Camilla Jackson, Michael James Bell, Jeff Doucette, Thomas Barbusca, Mario Diaz, Isaiah Mustafa, Don Lake, Johnny Dowers, Michael Swan, Danielle Baker, Davenia McFadden, Jeff Harlan, Leslie Connelly, Jason Williams, Candace Bailey, Arden Myrin, Brian Palermo, Mikaela Hoover, Rigo Obezo, Katherine Von Till, John M. Keating, Carla Jimenez, Laird Macintosh, John Ennis, Rodney J. Hobbs, Carlos Antonio, Carly Steel, Alexandra Ella, Tom Beyer, Lorin McCraley, Gibson Bobby Sjobeck, Marque Richardson, Michael Cory Davis, Christopher Douglas Reed, Christopher Gehrman, Soledad St. Hilaire, Katlin Mastandrea, Jeremy Scott Johnson, Ivar Brogger, Regi Davis, Beth Kennedy, Roy Abramsohn, Tiffany Daniels, Gary Rubenstein, Kristine Angela, Nicole J. Butler, Chaley Rose, Phil Abrams, Louisa Abernathy, Greta Jung, Izabella Alvarez, Pat Battistini, Juan Alfonso, Kenzie Caplan, Hannah Zeile, Meredith Salenger, Carolyn Hennesy, Mimi Kennedy, Kate Reinders, Amanda Bearse, Toby Huss, Matt Cedeño, Stacy Keach, Bryce Johnson, Eddie Shin, Karen McDougal, Ashley Fink, Don Stark, Slash, Jim Meskimen, Marion Ross, Brian Posehn, Carol Kane, Brian Gross, Dana Gould, Rizwan Manji, Richard Moll, Adam Wylie, Brian Dare, Melissa Denton, Matt Bush, Robert Gant, LeAnn Rimes, Kristina Anapau, Kenny Ridwan, Tim Bagley, Mark Povinelli, John Fleck, Nadia Bjorlin, Bob Clendenin, Rebeka Montoya, Tuc Watkins, Gina Gershon, Kim Shaw, Tauvia Dawn, Brooke Peoples, Briana Lane, George Wyner, Suzanne Whang, Eugenio Derbez, Dominic Rains, Ana de la Reguera, Cheech Marin, Kevin Dobson, Julia Duffy, Brooke Lyons, Scott Elrod, Chasty Ballesteros, James Ryen, Tiffany Panhilason, Jim Turner, Aly Michalka, John-Paul Lavoisier, John Witherspoon, T.V. Carpio, Lorna Scott, Jacqueline MacInnes Wood, Eric Steinberg, Will Sasso, Matt Shea, Mercedes Mason, Brant Daugherty, Tara Karsian, Suzanne Ford, Gloria Garayua, Gilbert Gottfried, Marianne Muellerleile, Robin Riker, Greg Perrow, John Henson, Ariana Madix, Asante Jones, Nadia Gray, Christine Marzano, E.J. Callahan, Cheryl Ladd, Izabella Miko, Reggie De Leon, Ben Giroux, Corbin Bernsen, Margarita Franco, Frederick Keeve, Abby Donnelly, Tom Billett

Tim Ryder

Kostýmy:

Julie Rhine

Komentáře uživatelů k TV seriálu (171)

Ruku na srdce, všichni se na to díváme jen kvůli panu Sheenovi. A já mu fandím, ikdyž to možná dělá jen na truc. No řekněte, vás by snad nenaštvalo, kdyby vás vyměnili za Kutchera? Konverzační humor na úrovni, postavy správně švihlé a díly si drží jlaťku kvality na přibližně stejné úrovni. Pokud budou i další řady držet stejnou neupadající kvalitu, máme tu další pohodový sitcom na nedělní odpoledne. (Hodnoceno po 1. řadě)(1.7.2012)

Charlie Sheen povstal k dalšímu geniálnímu seriálu z prostředí terapeuta. Kurz sebeovládání není pro každého. / Viděné epizody *25.dílů / ( Hodnocení: 8/10 )(8.11.2015)

Flák ho! Za čtyři, ať můžu časem zvedat. Po sedmi dílech se jednotlivé figurky solidně profilují, houmr ve formě, zachovalé stařeny v prádle. Ok. Jenom bych rád věděl, proč tu kdejaký suchopšouk pláče, že Čárlínek nedržel vždy ukázkovou životosprávu? Já křičím - naopak! Jen do toho, chlape. Šoupni další gram za předkožku a vzhůru do libovolné rajdy! Snad si nemyslíte, že ten jeho šarm a osobní kouzlo pochází z katolické výchovy?(16.10.2012)

He is back. Charlie Sheen to zkuší židákovi Lorremu vrátit i s úroky a Asthona poslat zpátky, odkud přišel! Proč ne? Pokud nebude fetovat místo snídaně, obědu i večeru a přestane dělat experimenty s pornem a začně se opět věnovat herectví, může to mít mega úspěch. Ono Dva a půl chlapa taky nebyla žádná extra funny bomba, ale Charle z toho udělal tak trochu kult. Věřím, že se to rozjede!(1.7.2012)

Smím-li soudit podle úplných počátků tohoto sitcomu, tak jsem spokojen! Charlie opět válí, hned na úvod si vyrovnal účty s tvůrci Dva a půl chlapa, má tu kolem sebe zajímavé postavy (prozatím pro mě neoplývají takovým charismatem jako postavy Dapcha, ale to se třeba ještě změní), nápad je tu zajímavý, humor vcelku slušný a v mnohém mi Anger Management připomíná minulou vlajkovou loď Sheena (dapch). Doufám, že úroveň epizod nebude klesající, že si udrží započatý standard, popřípadě se ještě více vybarví a bude svým divákům dělat radost. Dva a půl chlapa ode mě dostal 4* (protože po prvních několika epizodách jsem z něj až tak nadšený nebyl), s Anger Management to zatím zkusím a dám 5*, v případě zklamání pak jednu uberu.(1.7.2012)

Viděl jsem asi první čtyři epizody a musim říct, že se mi to líbilo. Sheen je skvělej komik a at pronáší s vážnym ksichtem sebevětší hovadinu, vždycky mě spolehlivě rozesměje. Má to stejnou úroveň jako Dva a půl chlapa.(19.8.2013)

Po pilotu: rozumný příslib zábavy s Charliem, ale musí se to ještě trochu rozjet a dát prostor vedlejším postavám. # A 2. díl splnil mé představy. Stačilo si ho pustit s anglickými titulky, přece jen se stíhají o něco snáz. # Po 9. dílech: jen dodám, že jeho exmanželka Shawnee Smith je parádní seriálová herečka. # S01E10 – zatím nejlepší díl.(30.6.2012)

Hodnoceno po 9 epizodách. 4*(25.8.2012)

Celkom fajn. Občas mi tam dosť nesedela "hudba", ale inak dobrý nápad a prekvapivo dobrý Charlie Sheen... Ak to porovnám so ZPÁTKY DO STUDIA (ktory prišiel po FRASIEROVI) je Anger Management (ako "nasledovník" DVA A POL CHLAPA) slabším počinom. Znesiteľným a vtipným, len som prekvapený, že má väčší úspech než Grammerove eskapády... __Napokon sa zo sitcomu stala dokonalá náhrada za 2a1/2...(16.2.2013)

"YOU CAN STILL PUT THE OPTION IN ADOPTION YOU STUPID BITCH!" -------- Charlie sa vrátil a natrel to Lorremu (v ratingoch bohužiaľ nie) týmto bombovým seriálom, ktorý je duchovným nasledovníkom kultového Two and a Half Men. O dosť sa nezmenil, preto mám pocit, akoby som znova sledoval Harpera, avšak v inej dimenzii. Typický humor zostáva, štylizácia taktiež podobná, okorenená terapeutickým prostredím. Anger Management je výborný seriál a must-watch pre všetkých fanúšikov Dva a Pol Chlapa. Videných 72 epizód zo 100.(5.6.2017)

Je mi úplně u prdele, že Sheena vyhodili z Dva a půl chlapa a nahradili ho Kačerem, protože tohle má koule a neokouká se to dřív než skončí první série. A jestli přestane s fetem a kurvama, jsem si jist že další řady nás neminou a že to bude populárnější než Two and a Half Men.(1.7.2012)

Typický Sheenův humor který mu jde nejlépe, sexistický, černý a bez servítek.Takové pokračování dva a půl chlapa bez jednoho a půl chlapa.Scénář vtipný a nápaditý, zajímavé postavy a super hlášky, svým způsobem je to ještě zábavnější než-li Two and Half Men, škoda že se nakonec z původních 100 zamýšlených dílů natočilo pouze deset, Charlie neber ty drogy kurva, mohl si tímhle poslat kačera a ty sráče do prdele, kam bez tebe patří. 80%.(11.11.2012)

Hodnocení pilotu: Charlie je mrtev, ať žije Charlie! Sheen ukazuje, že nepatří do starýho železa, jeden ze dvou zábavných sitcomů letošního podzimu. 60%.(27.12.2012)

• Luboshmir

bohužel(13.10.2014)

Serál ako keby nevedel o čom má byť. Vzťahy sú samozrejme základ, ale je ich tu načrtnutých niekoľko - otec, terapeutka, skupina vo väzení, skupina mimo väzenia, bývala žena, dcéra, barmanka, sused. Každá s týchto postáv dopĺňa Charlieho svet, ktorý je - príliš jednoduchý? Asi tak. Nerieši sa tam žiadny skutočný problém - dej neposúva postavy ďalej a hlavne spôsobuje, že sa na to síce dobre pozerá, ale každá s postáv je neuchopiteľná. Nevieme sa s ňou ani stotožniť, ani jej držať palce. Je to len kopec skečov v epizóde, pri ktorej si tvorcovia povedali a čo keby bol tento diel o tomto? Sheen je síce sympaťák, Blair je ako obvykle dychberúca - to jej spodné prádlo žeriem, Charlieho dcéra bude jedného dňa lámať všetky srdcia v Hollywoode a paralela s reálnym životom Charlieho Sheena, ktorý tu zastupuje jeho otec Martin a bývalka Denise Richards je ako obvykle opakovaný, nezáživný ťah - ktorý pomáha Charliemu a nie divákovi. Priemer, ktorý neurazí, nenadchne, ale ani nezanechá hlbší pocit, že by som musel s očakávaním čakať ďalší nový diel - 1. Séria 60%(26.3.2013)

Charlie Sheen má takovou sílu, že položi Dva a pul chlapa a ještě si urve vlastní seriál, kde vlastně pořád hraje sám sebe. Po první půlce první série jsem spokojený. Seriál dodává i silné vedlejší postavy, které dokáží své minuty prodat.(5.11.2012)

Velmi příjemné překvapení, které dokáže pobavit. Pokud dostane dostatek prostoru zábavné obsazení, nemám s touhle show nejmenší problém. || Druhá série trochu zvolnila ale stále se jedná o oddychovou výplňovku která pobaví, místy i překvapí.(30.6.2012)

• hygienik

Ak by som to bral, len ako ďalší sitcom, tak prižmúrim oči a dám 3 hviezdy. Lenže v porovnaní s nadčasovými Dva a pol chlapa, je toto prakticky prosté humoru.(6.9.2014)

Charlie Sheen opět v akci. Trochu mě to zklamalo, takže hodnotím 3 hvězdičkami, ale dá se na to dívat :)(3.6.2012)

Konečne ho máme späť a je v oveľa lepšej forme, než som predpokladal. Anger Management je sitcom úplne odlišný a predsa v mnohom podobný TAHM. Navyše Charlie sympaticky zosmiešňuje/napodobňuje/paroduje/ironizuje na účet jeho predchodcu a v mnohom sa to vypláca. Čo mi tu však pekelne chýba, je iný funkčný a silný element okrem Charlieho. Chlapčisko to zatiaľ ťahá všetko sám a postupom času by to nemuselo stačiť. Zároveň dúfam, že postavy na terapii získajú určitú hĺbku a vážnosť, tá im výrazne chýba. Videl som však zatiaľ len prvú sérku, uvidíme ďalej...(23.7.2012)

Charlie je zpatky. Zatim ne tak lol hardcore jako 2 a půl, ale je tam velky potencial a Charlie dobrej. Myslim, ze se to jeste vic rozjede, jak uz to tak byva, doladi se postavy, vysperkuji dialogy atd... Prima nahrada za 2 a pul, nejsem hardliner, ale bez Charlieho me to proste nelaka... A osobne teda naopak doufam, ze Sheeen nepřestane s chlastem, tvrdejma drogama a lehkejma holkama, to je jako byste chteli po dexterovi, aby prestal vrazdit... :) No a pak je tu Selma, zeano, pokazde, kdyz prijde na scenu, mam monumentalni OLE...(3.7.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9