Sakulnikov

Film skvěle vystihl Mertax. Jen bych doplnil pár postřehů. Scarlett hraje prvotřídní potvoru. JGL skvělého nesympatického slizouna. Problém je, že nejdou dohromady ani v první polovině, kde má být JGL zamilován. Prostě nic. Dialogy jsou místy velice umělé, místy velice reálné. Celý film je takový jednou nahoře, jednou dole. Tváří se jako objevný, ale nakonec nic převratného neobjeví... Nějak nevím, co si o tom mám myslet. ()

babitch

Pochopil jsem správně, že jsem si z filmu měl odnést to, že je nejlepší spát se čtyřicítkou, které umřel manžel a syn? ()

mArtinko5MB

There's only a few things I really care about in life. My body. My pad. My ride. My family. My church. My boys. My girls. My porn. Žiadne špeciálne očakávania od filmu, už podľa traileru sa dalo čakať, v akom štýle sa bude ponášať a akému publiku bude venovaný. Niekedy až veľmi trefné, niekedy prehnané. Jednoduchá oddychová komédia so sympatickým Josephom a Scarlett. Dokonca sa ani nedá tvrdiť, že by film ničím nevyčnieval od ostatných. Niečo tam však určite chýba 78% ()

Trishka

Těžko říct, jak to chodilo u originální verze Don Juana, ale počítám, že ten se o pixelové slečny neucházel. Batmanův Robin zas tolik inovace do svého debutu nepřináší, i tak nutno říct, že si žádnou ostudu neuřízl. Macho týpek se svou osmibodovou mantrou čítající jak chrám páně, tak lechtivá videa je něco, co si Levitt evidentně užívá, a úlovek v podobě dvou hollywoodských dam je pro něj taky výhrou. Co se příběhu týče, morální prozření je v rámci žánru asi nevyhnutelné a čerstvý režisér by si pravděpodobně mohl udělat na mozku uzel a stejně by s ničím objevnějším nepřišel. Takže proč ne. ()

davistercz

Neuvěřitelně chytlavé! Věděl jsem, že tenhle film u mě zaboduje, ale až tak? Prostě neskutečné. všechno jde jak po másle. Scény nenudí, ale naopak.. jsou vtipné a zajímavé.Původně jsem chtěl dát plný počet hvězd, ale dávám bohužel jen 4****, kvůli konci. Myslím si, že kdyby to pan režisér udělal jinak.. sklidilo by to více úspěchu. ()

elanista1

Je to film o ničom, nema uspokojivu pointu, ziadne odbocky.. je jasne cim chce byt, ale ocividne to nestaci. A pritom prvych 10 minut som sa rehotal ako kon a mal som pocit ze to je najvtipnejsi a najpravdivejsi film aky som kedy videl. Prva polka so Scarlett Johansson bola este humorna, Gordon-Levitt vedel ako zacat temu, ale evidentne nevedel ako ju spravne ukoncit, vybral sa zlym smerom, smerom k romantickej fraske, ktorej sa vyhybam ako cert krizu a vsetky sceny s Julianne Moore som len pretrpel. Tak zufalo sa do svojej role nehodila. Mohlo z toho byt celkom zaujimave 15 minutove video o kazdodennom zivote s pornom, ako romanticka drama ma to nezaujima. ()

Caan

Filmařsky sebejistý, Levitt výbornej.. Nicméně Scarlett jako typická blonďatá tuctovka se žvejkačkou v puse a s afektovanou černošskou mimikou mě teda rozhodně neoslovila. Co se týče samotnýho filmu - příjde mi neuvěřitelně zbytečný dělat film o něčem, co se běžně vyřeší obyčejnou komunikací mezi partnery. A to, že se její přítel kouká na péčko, to dneska snad už žádnou ženskou nerozhodí (spíš se přidá). Takže.. Proč se vlastně musel tenhle film vůbec natočit? ()

yatan

Musim sa priznat ze som Levitta podcenil. Film neotvoril prave stylom, ktory by latku zdvihol niak extra vysoko, ale som prekvapeny aku zrelu uvahu tu Joseph Gordon Levit otvoril a ako ju zdvihol neskor. Pacilo sa mi aj prekvapive lomenie deja, ktora nevyznalo ucelovo, ale kupodivu realisticky. Skoda len, ze tu uvahu nedotiahol, ale len sikovne ucesal do stratena. Velmi slusne zahrane asi od kazdeho, Scralett hrala jak keby kedysi rozbiehala karieru v adult industry. Vyborne vychytavky pocas filmu americky odlahcovali serioznost tejto "zavislosti." 8/10 ()

DanielP.

Levitt ani Johansson či Moore to prostě nezachrání. Tenhle film je katastrofa. Naprosto nic vypovídající příběh o někom kdo si rád užívá a najednou zjišťuje o čem je sex. Celý film je o masturbaci u porna a dvou zcela rozdílných ženských jak věkově tak rozumově. Nuda ()

Blongie

Musím Josepha Gordona Levitta pochválit... Na to, že si napsal sám scénář, sám si to režíroval a ještě k tomu si tam zahrál, to jako klobouk dolů... S obsahem filmu jsem spokojena, je to ze života... Joseph mile překvapil, jen tak dál... ()

sysyphus

Gordon-Levitt si vo svojom reziserskom debute vyskusal, ake je to natacat sam seba pri masturbacii nad online pornom. S problematicku sexualitou online honicov vsak nastastie nenaraba formou prvoplanoveho humoru ako vacsina hollywoodskych blockbusterov, ale serviruje ju tak, aby ju precitili a zaroven sa na nej pobavili aj samotni online honici. Urcite chybicky to samozrejme ma, ale zase beruc na vedomie, ze ide o debut Levittovi tie styri hviezdicky neupriem. ()

pafka

Je zde receno tolik o zivote muzu a otevrene, ze je to minimalne timhle dosti ojedinele. V tom spatruju vyjimecnost snimku. Jinak dalsi dej je na tri hvezdy. Gordon-Levitt se na filmu vyradil, at jako herec ci jako tvurce. Me se to libilo, ackoliv to neni zadne prevratne dilo. ()

Facerr

Nejlepší film o honění, jakej jsem kdy viděl.... dobře, jedinej film o honění, jakej jsem kdy viděl. Ale i tak byl dost dobrej. Je mi jasný, že kvůli hlavní "premise" bude víc hvězd dávat pánská část zdejších kritiků, hlavně proto, že se v tom částečně pozná. Já se k tomu klíďo rád přiznám:). Na druhou stranu Don Jon byl silně nedotaženej. Přišlo mi to, jako by skončil v půlce. Tolik věcí by se dalo přidat. SPOILER: vůbec by nebylo špatný ukázat, že ve zpovědnici je něco, jako automat, kterej říká skoro pořád to samý. Bodla by i "mladší" náhrada za Julian Moore nebo Scarlett, která přileze za hlavním hrdinou se slzama v očích a na to Jonovo následující morální dilema, eventuálně jeho pořádnej fuck off:), ale pravděpodobně v tom byl i částečnej Josephův záměr (žádný klasický hollywoodský klišé) KONEC SPOILERU. Každopádně takovejm bijákům ... a honibrkům zdar!! ()

Jolion

Don Jon je velice osobitý debut, který se možná ze začátku netváří, ale má výbornou pointu a velice uvěřitelné postavy, Joseph má u mě obdiv, protože si udělal film po svém, spousta lidí ho nepochopí a spousta lidí si ho užije jinak, ale ve finále to byla fakt paráda. ()

Dixieboy

Takový... celkem (ne)vtipný pohled na to, jak namistrovaní floutci vidí načančaný buchty v klubu, jak málo stačí k získání rozhřešení a jak je církev patetická, jak rodiče dokáží být neskuteční burani a jak porno vládne světu... Scarlett Johansson opravdu nesnáším a tady hraje neskutečnou p..u! Ale Joseph Gordon-Lewitt tu hraje zase pořádnýho č....a, takže vlastně oba výborně zapadají do konceptu filmu. Jediná Julianne tu stojí za zmínku, protože je to prostě kvalitní herečka a Anne Hathaway s Channingem Tatumem neskutečně pobavili v malem cameu :) ()

maniacxl

Film tak nějak celkově o hovně. Myslel jsem,když už nic, že to bude alespoň taková ta "love story" z Hollywoodu ale ani to ne. Víc jak hodinu a půl čumět na to jak si hlavní postava filmu honí péro, čumí na porno nebo balí a následně ošuká každou na kterou narazí v baru.S jednou takovou kupodivu jakože začne "chodit",jenže mu přijde na to že pořád čumí na porno, rozejde se s nim a on si najde poněkud starší paní která mu alespoň z "píchání" udělá opravdový SEX. Tu se potvrzuje pravidlo že na starým kole se nejlíp naučíš zvonit. U tohodle průseru Jožky Gordona mě udržely snad jen scénky s prdelkou Scarlett Johansson a stále zachovalou a sexy Julianne Moore. Tento film je strašná kosočtvercová vylízaná past!!35%.PS.Gordone,věnuj se jen herectví,režírovat ani psát scénáře "fakt"neumíš!!!! ()