Ceny Thálie 2011 (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2012, 78 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• PaRi

Hodnotím tak nízko, protože mi vadí, že tato prestižní divadelní cena je spojena se sponzorstvím Alessandra Pasquala, jehož firma Karlovarské minerální vody těžce devastuje památkově chráněné objekty v Kyselce, za což obdržela pokutu 1 800 000 Kč! Více najdete zde: http://www.zachrante-lazne-kyselka.cz/cz/aktuality/pasquale-jeden-z-nejvetsich-investoru-do-ceske-kultury-136(25.3.2012)

Jednoznačně nejlepším předáváním "čehokoliv" během roku jsou Thálie! Žádné zbytečné prodlevy, reklamy, trapná playbacková vystoupení atd. Rychle, svižně, výstižně, s lehkým vtipem Antonína Procházka a hlavně vkusně a decentně. Tak by se dala shrnout každoroční Thálie, u které jsem se zatím nikdy nenudil. V posledních letech se mi ale moc nezamlouvá způsob jakým jsou uváděny nominace a především, že všichni, kteří cenu teprve dostanou, už sedí na jevišti a moment překvapení u jen trochu pozornějšího diváka je tudíž pramalý.(24.3.2012)

Je to samozřejmě kultivované a takové by to i mělo zůstat, ale přece jen určitý progres bych si u těchto cen přál. Snad se jednou dočkám.(12.6.2013)

Ano hodnotím již v polovině pořadu ale nelze nesrovnat s Českým lvem, kterého jsem protrpěl a já jistě nechci trpět v sobotu večer u televize. U Thalií odpočívám, rok co rok, budu si to pamatovat.(24.3.2012)