Arktida 3D

Dokumentární / IMAX

USA, 2012, 40 min

Steve Wood

Meryl Streep

Medveďkovo pre deti alebo ako sa otepľuje planéta. Deťom naozaj lepší príklad na globálne otepľovanie nemožno ukázať. 3D efekt okrem titulkov takmer žiadny. Ale dobre sa na to pozerá, relax muzika, krásna príroda. Ale BBC je BBC...(3.11.2013)

• kaylin

Tenhle film by s dal asi nejlépe popsat jako spousta pěkných obrázků v jedné ekologické agitce o severním pólu. Není to nic proti ničemu, je zde hodně dlouhých záběrů, snaha vyprávět nějaký základní příběh, ale důvod, proč zrovna tohle šlo do IMAXu je mi celkem záhadou. Na tomhle nic světoborného není. Lepší dokumenty jsou normálně v TV.(4.10.2016)

Velmi vtipný úvod, nad kterým jsem se musel pousmát. Nedalo se nic dělat. Následují nádherné záběry s nepříliš intenzivním 3D prožitkem. S 3D si autoři spíše pohráli v úvodních titulkách, které nemají chybu. Medvídci jsou hrozně roztomilí a fajn se na ně kouká. Bohužel nejsou příliš trojrozměrní, což zamrzí. Takové pěkné 3* tu však z mého profilu přistanou. Co je IMAX, to je prostě cool.(3.11.2013)

Byla jsem z toho nadšená. Nejkrásnější jsou scény pod vodou nebo na lodi, máte pocit, jako by jste tam opravdu byli. Je to prostě báječné. I když jsem toužila po originálu, tak Zlata a ostatní, co tam mluví nejsou špatní ale originál je prostě originál. Hudba je prostě fantastická. K filmu se hodí. Také se mi líbily jak udělaly titulky. =) Zážitek =)(14.10.2012)

grínpísácká agitka - medvídci umřou, když si budeme dál vesele prdět ve vaně... navíc mi přijde značně sestříhaná, aby nevyšlo najevo, že příběhy s hladovým samcem nemusely dopadnout až tak sluníčkově... no nic, medvědi jsou roztomilí, 3D funguje skvěle (hlavně když se člověk předtím trochu nalízne silným svrchně kvašeným belgickým pivem), takže pro cílovou skupinu - proč ne. ale ty hippie-jipí písnišky Paula McCartneyho byly pěkný opruz.(8.5.2013)