Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Peter Núňez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radek Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová, Petra Janů, Marcela Březinová, Jiří Krampol, Iva Hüttnerová
  • lili6

Několik pořadů o vtipech už tu bylo, ale vzhledem k tomu, že spousta vtipů je tak ohraných, že své kouzlo už ztratili před pár lety, tento pořad není ani vtipný, ani zábavný. Spojení rádoby "moderátorů" mi též nepřijde moc šťastné. Korunu tomu nasazuje ten šašek s kytarou, co si hraje na umělce..U mě rozhodně propadák a ztráta času.(21.6.2012)

• Kejdlo

Vtipy jsou nejobyčejnější styl zábavy a používají je převážně ti, kteří jinak bavit nedokáží (Já to dokážu :). I kdybych to bral jako normálku, vás by snad rozesmál vtip nějakých starých pardálů z ulice, který už jste slyšeli nejméně třikrát? Mě teda ne. Jinak docela strávitelný pořad. Zdeněk Izer by měl být v každém díle.(21.5.2012)

• Ceberus

Ach boha jeho... Zašlé vtipy, které jsem slyšel už přinejmenším před deseti lety, a k tomu zašlí hosté, kteří se objevovali na televizních obrazovkách už tak před dvaceti. V momentě, kdy Petr Novotný - ta nejprofláklejší ikona zašlého vkusu - začal vyprávět o své nové divadelní hře, kde dává sexuální rady, měl jsem v hodnocení zcela jasno: jedna velká nula. Pravda, viděl jsem jen necelý jeden díl, ale víc po mě opravdu chtít nemůžete, to je hazard se zdravím.(22.11.2012)

• Mysteri699

Před shlédnutím pořadu jsem "Rudu z Ostravy" bytostně nesnášel. Po shlédnutí měním názor; není to blb - vymyslet "píseň" obsahující 5 daných slov, obklopen hlukem, a ještě jakžtakž vtipnou - má můj respekt. Vlastní pořad - kdo by se nechtěl občas zasmát? Byť koncepce není nic extra, vždy se z té hromady aspoň pár opravdu dobrých vtipů najde.(4.5.2012)

Zábavný pořad, v němž hlavně baví vtipy bez všech těch legračních televizních scének jako například ve Zlaté mříži. I tak jsem tento pořad čas od času sledoval. Některé vtipy byly nepovedené, některé již dlouho známé, avšak některé byly nezapomenutelné. Ovšem samozřejmě, abych nezapomněl, Ruda by mi tam, kdyby tam nebyl, vůbec nechyběl. Jeho specifický smysl pro humor alespoň ve Vtipu za stovku byl víc než jen trapný. Tak trochu nesmyslný jako humor úspěšného pořadu Partička, kterou jsem nesnášel již od začátku, neboť mi stačily samotné upoutávky v tv, aby ve mě Partička vzbuzovala silnou averzi. To jsem u Vtipu za stovku necítil.(31.7.2016)