Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Peter Núňez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radek Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová, Petra Janů, Marcela Březinová, Jiří Krampol, Iva Hüttnerová
  • kingik

Mně to přijde uhozené. Vydra s Novotným se snaží, ale ne každý má tu schopnost dobře podat vtip, ale tihle dva mně nevadili. Většina vtipů je poměrně známá a efekt legračního vyznění se nedostaví. Pak jsou zde pasáže, kdy se vyjde s mikrofonem do ulic a zastavují se náhodní kolemjdoucí a jsou lákáni na stovku, za kterou ovšem musí říct dobrý vtip. Jaký mají projev při výkladu takového vtipu, netřeba komentovat, ale ani moderátor není žádná výhra. Taky co čekat od DJ. No uhozené je to náramně a nedaří se ve studiu vyvolat takovou tu správnou náladu. Ruda z Ostravy je rád za každou prezentaci své žumpácky trapné a obehrané postavy bodreho ostravaka. Kdo má rád vtipy kvalitně podané, spokojen být nemůže. 40%(15.3.2012)

• Jara.Cimrman.jr

"Víš, proč smrdí nohy? ... Protože lezou z prdele." Mám rád humor inteligentní, lidový i dementní, ale musí mne rozesmát. To se v tomto případě nezdařilo. Aktualizace starých dobrých vtipů totiž zlehka ztratily kouzlo, nové vtipy vesměs nebyly vtipné, kecání bylo zbytečně zdlouhavé a debilní Ruda by mne nepobavil, ani kdyby si v přímém přenosu uřezal motorovou pilou hlavu. Přesto to může zkusit.(28.8.2015)

Zbytečné odpady, tenhle pořád není žádné veledílo, ale když to porovnáme s ostatní produkcí TV Barandov tak není špatný. Vtipy jsou občas trapné ale některé jsou vážně povedené a povidaní s hostem je většinou velmi příjemné. Nemá cenu to tak hrotit, když nic jiného v TV nedávají často u Vtipu za stovku vydržím. Akorát Rudo, ty bys mi tam teda nechyběl. Už je ten tvůj humor nějak ohranej. V Na stojáka to na pár scének fungovalo, ale v TV a v rádiu? No, bohúžel ne.(21.2.2016)

Viděl jsem jeden díl. S kvalitou výběru vtipů si evidentně nikdo nedal práci třídit a úroveň je zoufalá. Ale nad dvěma jsem se ze srdce zasmál. Hosté až na výkyvy měli typ inteligentního humoru, takže za mě 50 procent. Koukám na to nízké hodnocení ostatních uživatelů a říkám si, jestli tento vánoční díl , který jsem viděl nebyl nějaký mimořádný.(25.12.2019)

• pokerdragon1

Viděl sem na YT asi dva díly a to vám povím, že větší kravinu sem už dlouho neviděl trapný starý vtipy v provedení ještě trapnějších moderátoru.Docela mám Vaška Vydru rád, ale to co předváděl s kurde tužkou na oči se jen tak nevidí no a ten třetí blb to nezachránil ani v nejmenším.Absolutně nevkusné trapné a ubohé.I na Izerovi bylo vidět jak kroutí očima nad tím kam to proboha vlez.Napadá mě snad jen jedno české přísloví: Smích?Bude pláč...(13.9.2012)