Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Peter Núňez

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radoslav Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová
  • Elfias Dóže

Tisíckrát ohrané vtipy plus dnes už tragický Michal Kavalčík jako Ruda z Ostravy. Kdyby Vašek Vydra (I Michal Novotný ujde) nebyl tak skvělým vyprávěčem vtipů, čímž dokáže vyloudit úsměv i na mé tváří čili na obličeji toho jenž má pocit že už každý vtip slyšel a nic ho nemůže překvapit, dal bych jenom jednu hvězdičku. Takhle je to za slabší dvě hvězdy. 35%(27.3.2012)

• pokerdragon1

Viděl sem na YT asi dva díly a to vám povím, že větší kravinu sem už dlouho neviděl trapný starý vtipy v provedení ještě trapnějších moderátoru.Docela mám Vaška Vydru rád, ale to co předváděl s kurde tužkou na oči se jen tak nevidí no a ten třetí blb to nezachránil ani v nejmenším.Absolutně nevkusné trapné a ubohé.I na Izerovi bylo vidět jak kroutí očima nad tím kam to proboha vlez.Napadá mě snad jen jedno české přísloví: Smích?Bude pláč...(13.9.2012)

• Genero

Dnešní díl pořadu S mikrofonem za debilem jsme natáčeli v ulicích Kladna. Tak jaký znáš nejlepší vtip, tlustoprde? – Noo, tak třeba tenhle: Malá Měkunda pochází ze sociálně slabé rodiny a chodí do třetí třídy. Jednou vodárně dojde trpělivost a zavře u ní doma kohoutky. Měkunda přijde do školy a příšerným způsobem zapáchá. Šprtka Eliška to pochopitelně hned běží prásknout učitelce do kabinetu. Paní učitelko, paní učitelko, Měkunda smrdí! Ale Eliško, z toho si nic nedělej, mě taky a to si jí denně drhnu savem. – Huhuhahahaha, ty jsi ale srandista, Genero, to mi poser záda.(25.4.2012)

• Sochorisko

No jako do zajímavosti, smysluplnosti a všemu důležitému to má daleko ale myslím, že slovem odpad bych hodnotil trochu jiný styl pořadu. No, když už se vyskytne vtip, který jsem neznal a vážně mě pobaví, tak to pro jistotu zkazí na závěr Ruda .. Jako, první masový hit, už ani nevím co a kdy to bylo ale jde o to video na youtube, kde drnká na kytaru a má jaksitaksi ještě alespoň potřebu, vydat ze sebe to nejlepší, ale teď komerční účely, žvatlání blbostí, ještě teď kazí E2... jako Rudo, Chaplin nestárl protože měl něco hmatatelného, Atkinson má svůj obličej, ale s tímhle vááážně nic nedokážeš. Škoda.(20.4.2015)

• dewil21

Ano, byla jsem opravdu velice nepřozřetelná a pustila si pořad, ve kterém účinkuje kdosi, kdo je z nějakého (mě neznámého) důvodu slavný tím, že má mastné vlasy, tříská neuměle do kytary, tváří se rádoby vtipně, ikdyž je jasné, že je to debil a navíc má neuvěřitelný slovní projev, kterým může imponovat možná tak chovancům ústavu pro mentálně postižené v Ostravě (jsou to opravdu bezelstné milé děti). Čekala jsem, že se zasměju (je to přece pořad o vtipech, ne?), ale on mezitím naštěstí přišel Godot...(28.10.2012)