Reklama

Reklama

Vtip za stovku!

(pořad)
všechny plakáty
Komedie / Soutěžní
Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núňez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

Recenze (188)

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Václav Vydra najmladší a nemožný Michal Novotný tu hovoria jeden frk za druhým a očakávajú nespútané salvy smiechu. Avšak je to bieda. Vtipov plno, no srandy žiadnej. Totálna chujovina. Toto ako tak fungovalo pred osemdesiatýmdeviatým v relácii „Vtipnejší vyhráva“, ale silne pochybujem, že si v dnešnej dobe nájde takýto program svojich pravidelných divákov. Korunu trapnosti tomu dáva ten ufúľaný, vlasatý synek z Ostravy. To je desný úbožiak. Celé je to odpad! ()

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Vtip za stovku a škoda za patnáct tisíc. To když jsem zhnusením nad tímto pořadem mrsknul pamětní sáček s babiččinými žlučníkovými kameny proti mé LCD televizi, která hned sletěla z úchytky na zdi a vzala to buzarem o tu křišťálovou vázu od tchýně. Pocity jsou smíšené, ale pocit až extatické radosti, že už nikdy neuvidím Zrudu z Ostravy převládá. Budu koukat z okna, to je taky dobrej (v)tip. Hrozí ale, že i tam lze objevit podobné exoty jako právě v pořadu Vtip za stovku. ()

Reklama

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Kurva fix, co to má zase bejt? Pošleme do ulic moderátora, který se musí čtyřikrát nadechnout, než dokáže vyslovit nějaké komplikovanější slovo, aby odchytil co nejodpornější exempláře lidského rodu? Aby nám pak nějaká postmenopauzní sekernice v tričku ,,stop základnám" vykoktala fórek bez pointy? A ještě natáhli do vysílání nezničitelnou žoužel, personifikovaný toaletní puch a mistra trapnosti, Zounara. Toho až odvrhnou všechny zbylé televize, tak bude klidně i na Noe světit kudlanky. Jsem nepokrytě hrdý, že mé hodnocení poslalo tuhle zrůdnost z modrých do černých. Jestli mi to někdo posere, pošlu mu do pošty použité trencle Haliny Pawlovské! ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Víš, proč smrdí nohy? ... Protože lezou z prdele." Mám rád humor inteligentní, lidový i dementní, ale musí mne rozesmát. To se v tomto případě nezdařilo. Aktualizace starých dobrých vtipů totiž zlehka ztratily kouzlo, nové vtipy vesměs nebyly vtipné, kecání bylo zbytečně zdlouhavé a debilní Ruda by mne nepobavil, ani kdyby si v přímém přenosu uřezal motorovou pilou hlavu. Přesto to může zkusit. ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Pořad by to byl snad dobrý kdyby ....... kdyby tam Ruda nebyl .... nebo byl, ale nechoval se jako koko.... Nelíbí se mi jeho řvaní, o kterém si patrně myslí jak není zábavné ... no není Rudo! Dvě hvězdičky dávám za některé opravdu vtipné kousky a taky z úcty k hercům, které mám ráda jako je třeba Vašek Vydrů. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama