Vtip za stovku! (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2012, 50 min

Peter Núňez

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma, Alexander Hemala, Zdeněk Izer, Richard Tesařík, Vladimír Hron, Milan Pitkin, Petr Vondráček, Adéla Gondíková, Miloš Knor, Josef Mladý, Karel Štědrý, Jana Paulová, Bohumil Klepl, Dalibor Gondík, Ladislav Županič, Petr Vágner, Pavel Trávníček, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Otakar Brousek ml., Aleš Cibulka, Petr Novotný, Lumír Olšovský, Oldřich Navrátil, Ivo Šmoldas, Antonín Procházka, Jana Bobošíková st., Vladimír Franz, Stanislav Hložek, Daniel Nekonečný, Ivo Jahelka, Radim Uzel, Jana Boušková, Zdeněk Mahdal, Felix Slováček, Heidi Janků, Vladimír Kratina, Leona Machálková, Tomio Okamura, Karel Vágner, Josef Vágner, Laďa Kerndl, Jana Švandová, Jaroslav Sypal, Sabina Laurinová, Sandra Pogodová, Jan Rosák, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Dana Batulková, Dagmar Patrasová, Lucie Bílá, Jan Přeučil, Milan Drobný, Miroslav Etzler, Ivanka Devátá, Václav Faltus, Pavel Soukup, Naďa Konvalinková, Martin Maxa, Petr Oliva, Zdeněk Podhůrský, Alice Bendová, David Suchařípa, Kateřina Macháčková, Jitka Zelenková, Naďa Urbánková, Kateřina Brožová, Radek Banga, Veronika Žilková, Jaroslav Svěcený, Tomáš Magnusek, Věra Martinová, Dana Morávková, Valérie Zawadská, Eva Pilarová, Mahulena Bočanová, Petra Černocká, Yvetta Simonová, Květa Fialová, Andrea Kalivodová
  • Ceberus

Ach boha jeho... Zašlé vtipy, které jsem slyšel už přinejmenším před deseti lety, a k tomu zašlí hosté, kteří se objevovali na televizních obrazovkách už tak před dvaceti. V momentě, kdy Petr Novotný - ta nejprofláklejší ikona zašlého vkusu - začal vyprávět o své nové divadelní hře, kde dává sexuální rady, měl jsem v hodnocení zcela jasno: jedna velká nula. Pravda, viděl jsem jen necelý jeden díl, ale víc po mě opravdu chtít nemůžete, to je hazard se zdravím.(22.11.2012)

• kulyk

Kurva fix, co to má zase bejt? Pošleme do ulic moderátora, který se musí čtyřikrát nadechnout, než dokáže vyslovit nějaké komplikovanější slovo, aby odchytil co nejodpornější exempláře lidského rodu? Aby nám pak nějaká postmenopauzní sekernice v tričku ,,stop základnám" vykoktala fórek bez pointy? A ještě natáhli do vysílání nezničitelnou žoužel, personifikovaný toaletní puch a mistra trapnosti, Zounara. Toho až odvrhnou všechny zbylé televize, tak bude klidně i na Noe světit kudlanky. Jsem nepokrytě hrdý, že mé hodnocení poslalo tuhle zrůdnost z modrých do černých. Jestli mi to někdo posere, pošlu mu do pošty použité trencle Haliny Pawlovské!(25.5.2012)

• lili6

Několik pořadů o vtipech už tu bylo, ale vzhledem k tomu, že spousta vtipů je tak ohraných, že své kouzlo už ztratili před pár lety, tento pořad není ani vtipný, ani zábavný. Spojení rádoby "moderátorů" mi též nepřijde moc šťastné. Korunu tomu nasazuje ten šašek s kytarou, co si hraje na umělce..U mě rozhodně propadák a ztráta času.(21.6.2012)

Moderátoři fajn, některé vtípky člověk slyšel už asi 1000x, jiné slyší poprvé (takže se opravdu zasměje), pokec se slavnýma je taky fajn. Jediný, kdo kazí zábavu je Ruda - toho chlápka vážně nemám ráda (když by v některých dílech vystupoval Michal sám za sebe, tak by to třeba šlo, ale Rudu přepínám)(19.9.2015)

• pokerdragon1

Viděl sem na YT asi dva díly a to vám povím, že větší kravinu sem už dlouho neviděl trapný starý vtipy v provedení ještě trapnějších moderátoru.Docela mám Vaška Vydru rád, ale to co předváděl s kurde tužkou na oči se jen tak nevidí no a ten třetí blb to nezachránil ani v nejmenším.Absolutně nevkusné trapné a ubohé.I na Izerovi bylo vidět jak kroutí očima nad tím kam to proboha vlez.Napadá mě snad jen jedno české přísloví: Smích?Bude pláč...(13.9.2012)