Haunting of Harry Payne, The

• Velká Británie Evil Never Dies

Bývalý londýnsky gangster Harry Payne (Tony Scannell) sa vracia na odpočinok do Norfolku, kde žije jeho žena, ktorá zošalela, keď Harryho za nešťastných okolností donútili zabiť jeho najlepšieho priateľa, psychopatického veliteľa gangu Eugena McCanna. Hneď po príchode do mesta sa zapletie do prípadu vraždy a posadnutý miestny policajný detektív ho označí ako vraha. Nikto však netuší, že Harry má výnimočné psychické schopnosti, ktoré neprestajne potlačoval s pomocou alkoholu. Teraz sa musí postaviť proti nadprirodzeným silám i vlastným osobným démonom, aby zachránil svoju ženu a oslobodil zmučené duše duchov, ktorí ho prenasledujú. (Incantator)

George Stobbart odpad!

Bývalý gangster Harry Payne sa po prepustení z väzenia utiahne s manželkou do malej dedinky, kde by chcel začať pokľudný život, no onedlho sa stane podozrivým v sérii podivných vrážd... Už keď som videl ten gangstersky vyzerajúci cover k filmu, tak som tušil, že nepôjde o dobrý horor. On je však vyložene zlý! Celý čas sa pozeráme na otravného, necharizmatického deda, ktorý má vízie, úlety a snaží sa tváriť ako mega drsňák, no je len na smiech, tak ako celý tento lacný shit. ()