Helena (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2012, 42x26 min

• kajas

Zlatý "Comeback". První řada se ještě dala sledovat, nejvíc mě asi bavil malý Maršál v roli Marka, ale s druhou řadou a změnami v obsazení přichází kvalitativní sestup. A ten nahraný smích se fakt nedá poslouchat!(26.11.2012)

• Toyotomi

Tohle není seriál, tohle je zločin proti lidskosti...(3.5.2012)

• kinghome

Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky.(8.4.2013)

Raději bych nové díly comebacku, než tohle. Toto je jen jeho slabý odvar. Humor je sice podobný, ale slabší. I když situace v domácnosti jsou vcelku vtipné, dokonce se i zasměju, ale jakmile se děj odehrává jinde, tak to už vtipné není. Ale na to, že to vysílá TV Nova, to ještě ujde...(31.3.2012)

• k4n9ur

Hnus všech hnusů. Nejsympatičtější ze všeho obsazenstva je tam kameraman.... a to ho ani nemusim vidět.(16.8.2013)

• - Ve 24. epizodě pouští Marek (Filip Antonio) televizi, ve které hraje úvodní znělka k sitcomu Přátelé (od r. 1994). (fiLLthe3DD)

• - Ačkoliv je v civilním životě Sandra Pogodová bezdětná, má s výchovou tří dětí zkušenost. Před deseti působila v Americe jako au pair v rodině, která měla tři kluky staré devět, jedenáct a třináct let. (Olík)

• - V epizodě "Zápas" hází Helena (Sandra Pogodová) koulí, ale v dalším záběru na dráhu má koule jinou barvu. (TheStitch630)