Reklama

Reklama

Helena

(seriál)
všechny plakáty
Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Hrají:

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(58)

Obsahy(1)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

Recenze (260)

Venceslao90 

všechny recenze uživatele

Nevyhledávám to pravidelně, ale když na to v TV narazím, tak to obyčejně dokoukám a párkrát se i zasměju. Nic světoborného, ale pokud bych to měl srovnat s jinýma současnýma seriálama (všechny ty ulice, ordinace, obchoďáky atd.), tak mi tohle přijde jako něco aspoň trochu jiného a svěžího. Postavu té policistky jsem si dokonce i oblíbil. Asi proto se mi nechce dávat podprůměrné hodnocení, i když 3 hvězdy jsou možná až moc :). ()

voleman odpad!

všechny recenze uživatele

Proboha tak tohle je opravdu čistej odpad!!! Viděl jsem asi 10 minut z jednoho dílu a ty super trapný vtipy a výstupy jednotlivých herců, kteří se nějakému komediálnímu nebo hereckému talentu vyhli velikým obloukem, opravdu nedali vydržet. Nechápu jak se při takovémhle pořadu dokáže někdo bavit. Comeback se dal ještě v pohodě sledovat a byl i celkem vtipný, ovšem tohle je opravdu příšerné. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Není to až tak hrozné, jak třeba ta Pawlovské slátanina na Primě, některé dialogy jsou hodně dobré, až jsem přemýšlel i o třech hvězdičkách, ale několik věcí celý sitcom sráží. Nejvíce ten namixovaný smích, který se spouští náhodně, a ne u vtipů. Pak špatná gradace a vypointování fórů - třeba u té snídaně byly hned tři vtipy zabity tím, jak neúměrně dlouho se dialog vlekl, a potom také špatným střihem (jednou přijde pozdě, podruhé moc brzy, asi jako když švenkují nervně kameramani při přímém přenosu play off hokeje - jenže tohle není přímý přenos, mankote!). Některé situace jsou rovněž poněkud podivné, a pak někteří herci mi tam nesedí ani náhodou. Nebo snad někdo věří, že Martha a Sandra jsou ségry či co? A slizkého vedoucího zkopírovali z Comebacku, z dílu s hranolema. Takže nakonec mírný podprůměr. ()

waits odpad!

všechny recenze uživatele

Vtipné to není, ale dobrá, prostě by se člověk dodíval i bez toho. Co mě ale spolehlivě donutí díl vypnout před koncem je domíchávaný huronský smích do naprosto standardních replik, u kterých se ani neusměju. Co takhle dávat třeba znovu Ulici s namíchávaným smíchem? Vtipné by to bylo asi tak stejně a vyšlo by to laciněji. Viděny necelé tři díly. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (14)

  • Ačkoliv je v civilním životě Sandra Pogodová bezdětná, má s výchovou tří dětí zkušenost. Před deseti působila v Americe jako au pair v rodině, která měla tři kluky staré devět, jedenáct a třináct let. (Olík)
  • Je možné všimnout si nápadné podobnosti seriálu se sitcomem Rosseane (od r. 1998). Podobají se fráze, jména a někdy i kompletní epizody. (fiLLthe3DD)
  • Od prvního castingu se kromě Leoše Nohy obsazení Musilovic rodiny kompletně proměnilo. On sám to komentoval slovy: „Asi jsem typický Musil.“ (Olík)

Související novinky

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama