Celý rok sbíral Jimmy Kimmel trpělivě zástup hollywoodských celebrit, aby celému světu představil ve svém oscarovém speciálu trailer na nejlepší film všech dob. (oficiální text distributora)

Firebug

Kimmel je chlápek, jehož vtípky až nebezpečně často sklouzávají k trapnosti. Přišlo mi až smutné, kolik talentovaných a uznávaných lidí se uvolilo "hrát" v takové šmíře. ()

sedm.1

Já rozhodně nechápu, proč něco takového je vůbec zařazeno do filmografií jednotlivých herců. Já tuto krátkometrážní parodii beru jako spontánní výstřelek party kamarádů, v tomto případě tedy hollywoodských hvězd, kteří si udělali prdel většinou ze svých vlastních slavných rolí, určitě u toho měli strašně moc chlastu a fetu a na 100% jsem přesvědčen, že se u toho i kurevsky pobavili, ale co divák? Co ten tím měl jako získat? Spíš si to měli všichni účinkující nechat jako homevideo na pěknou vzpomínku, kterou by pak pouštěli svým potomkům, případně dalším kámošům z branže, při nějaké „suprčupr hulyvůd párty“, ale proč to vypustili do světa, to jednoduše nechápu. Já v tomto projektu prostě nenašel jakýkoliv smysl, a že se tu vyskytlo pár vtipných momentů a že zde i většina oněch hvězd ukázala, že jsou skutečně skvělý herci, je pak sice pěkný, nicméně ve výsledku pořád k ničemu, jelikož význam celých těchto devíti minut to dík tomu stejně nezískalo. V tomto případě zkrátka nemá vůbec smysl hodnotit, jestli to bylo vtipné, či trapné, nápadité, či nudné, originální, či tuctové, jelikož to celé bylo především naprosto zbytečné!!! P.S. herecky nejlepší Charlize Theron a Tom Hanks. ()

Melios

Tak to bola teda ,ale hovadina :D Tá časť s Mattom Damonom nemala chybu XD Za dobrú paródiu na klišé a za pobavenie dávam 4* ()

Madluska

Nechápu zdejší nízká hodnocení, protože mě to teda bavilo! Stojí za to sledovat psa rozehrávače? Nebo hady v letadle? Nebo spoustu dalších úletů? Jasně! Tím spíš, když na vás v každém záběru vybafne nějaká ta hvězda, aby svým pidištěkem nakopala zadnici továrně na sny. Myslím, že svůj účel to splnilo, takže za mě 4*. ()

Chipsonator

Jimmy Kimmel, opět válí, a je až s podivem kolik hvězd si tu sehnal na výpomoc, a ten dramatický konec s Clooneym, no prostě paráda! 80% ()

Kamiiik

Teda to by byla ale kravina :D, ale "trailer" mě dost pobavil, obzvláště černej Hitler. Mně tam tedy chyběl nějaký kouzelník, ale jinak sranda a skvělé obsazení :) ()

Mafian

V těch ukrutně dlouhých devíti minutách mě pobavili jen Christoph Waltz, Matt Damon a černý Hitler. Mohlo to být lepší... ()

adam9

Je to tak trhlá hromadná parodie, že to nemůže být ani jedno: ani odpad, ani trhák. Takže průměr :D ()

Hanys_

Hodnotím s přimhouřenýma očima. Kimmel to netočil proto, aby na CSFD dostal 80%, ale proto aby ukázal, kolik kámošů by dokázal ukecat do filmu. Navíc pár nápadů je tady fakt dobrých. 7/10 ()

buzzwoody

Vlastně strašná hovadina, kde má každá hvězda svůj štěk. Kimmel to tak myslel, je mi to jasné, ale nesmál jsem se nad vtipy, ale nad lidmi, které do toho Kimmel zlákal, takže mně si to nezískalo. ()

simply

Vím, že místy je to trapné a až nevkusné, ale já se královský bavila. Christoph Waltz a Matt Damon byly neskuteční... ()

Rufete

Napočítal jsem dvanáct mých oblíbených herců v tomto filmečku, tak jsem si jej nemohl nechat ujít. A bylo to celkem pěkné. Jen si nemyslím, že by se takový film opravdu chytil a měl nějaký výrazný úspěch. Spíše by jen získal ocenění za využití nejvíce slavných herců v jednom filmu, nic víc. Každý z herců by měl na place málo prostoru a nepovedlo by se je sesumírovat tak, aby dokázali něco velkého. To je můj názor, ačkoliv si velmi rád představuji, jak by vypadali všichni mí oblíbení herci v jediném filmu. Tady se jich sešlo něco kolem dvanácti a stačil mi jen takový "trailer". Ale dívalo se na něj pěkně, některé momenty byly opravdu zábavné, jiné nikoliv. Matt Damon, Gary Oldman a Kate Beckinsale jednoznačně vedou. No, když se někdo skutečně o něco takového v budoucnu pokusí, budu zvědavý, jak to publikum přijme. ()

Marys

Toto sa hodnotí veľmi ťažko, ako film. Príde mi to ako kvalitne obsadený trailer na film typu "Epic Movie". Našťastie tento nebude nikdy zrealizovaný. ()

tomashrabek

S takouto hereckou zostavou sa určite dalo natočiť niečo, čo by nebolo katastrofálne a nezaváňalo by len Kimmelovým chvastaním sa, koľko že hereckých hviezd to osobne pozná. Movie: The Movie taktiež slúži ako dobrý príklad toho, že ani hviezdne obsadenie nezachráni absenciu dobrého nápadu. ()

PhillM.

Příliš mnoho peněz a známých v Holých wodách k dobrému vtipu nestačí (nebo nesvědčí?) - je potřeba nápad. A ten se do této podivně sešité Frankensteinovy příšery nějak nevešel. Škoda přeškoda nevyužitého potenciálu :-( ()

IvcaSammet

... Aneb všechny Americké filmy v jednom ... Já jsem se teda bavila. Navíc, takové obsazení opravdu jen tak nějaký kraťas nemá. Za mě jednoznačně všech pět hvězd, abych to tu trochu pozvedla ... ()