Celý rok sbíral Jimmy Kimmel trpělivě zástup hollywoodských celebrit, aby celému světu představil ve svém oscarovém speciálu trailer na nejlepší film všech dob. (oficiální text distributora)

Paserak

WTF! Dokud se neobjevil Steven Tyler tak jsem to chtěl odpálit spolu s meteoritem. Už se na to nikdy nepodívám, ale těch pár minut nevěřícného žasnutí za to stálo.... ()

lapage

Jimmy bývá obvykle vtipný, ale toto se mu nepovedlo. Hvězda za celkem povedenou scénu s Waltzem a další za Damona. ()

Cor-Angar

Celkem dobrej úlet. Skoro se chce dát i 4*, ale asi bude lepší zůstat při zemi. Nicméně některý momenty jsou dost povedený a většina těch hvězd tam stojí za to. Osobně u mě vede Daniel Day-Lewis :) ()

Dataminer

Matt Damon neměl chybu. Ten vyvážil všechny nedostatky. Parodie na hollywoodské trailery, která se nebere vážně a ta trapnost je tu rozhodně účelem. Čím lepší herci tím v trapnějším gagu, aby to bylo o to výraznější. ()

Alvin

Jimmy Kimmel? Neznám. Ale snad zůstane jen u té své talk show a nezačne točit filmy, protože tohle bylo opravdu zoufalé a to i na parodii. Jediné pozitivum je, že mě komentáře tady nasměrovali na Movie 43, kde laťka zábavnosti je přeci jen o pořádný kus výš. ()

PISTA226

2/10 Naprosto zbytečné, je hezké vidět tolik známých herců po hromadě, ale jelikož je to naprosto nezajímavé, tak krátké, že to ani nejde pořádně vnímat, tak je to prostě humus, který ani nedavá smyl a vtipy nebyly moc vtipné, krom slepého Krasinskyho. A o efektech snad ani neslyšeli. ()

burg

Kromě Damona v tom je všechno totálně na prd. "Vtipy" jsou neuvěřitelně trapný, ale na to je člověk už dávno od Kimmela zvyklý, že? ()

Johny_Blaze

Poměrně zajímavý recesistický nápad Jimmyho Kimmela který neurazí. Tedy alespoň ne ty kteří mají soudnost a berou tento shot s nadsázkou. ()

Shameeka

Kimmel má supr humor, ráda koukám na jeho show. a když se přidá jeho klasický joke s damonem, musím dát 5 hvězdiček :) ()

Mil_haus

tak mně se to líbilo. několikrát jsem se zasmál a to se leckdy nestane ani u traileru na regulérní komedii. Ke konci trošku ztrácí dech, ale začátek vyloženě pobaví ()

mpet

Místy povedené, místy trapné. Ale za zhlédnutí to určitě stojí, už jen díky všem těm celebritám, které se k tomu upsali. Nejlepší byl rozhodně vystřihnutý Matt Damon. ()

TheFilmThief odpad!

unikla mi pointa, sestřih holywoodských hvězdiček v bizarních situacích (Matt Damon jako obří ostružina), ale nebylo to vtipný, to fakt ne!!! ()