Lady Gaga: Na ostro!

Lady Gaga: On the Edge

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 68 min

Tara Pirnia

Překvapilo mě, jak málo procent tento video film má. Mně se ze začátku moc nelíbil dabing, na který jsem si časem zvykla a myslím, že k Lady se hodil. Také mi ve filmu vadily hudební klipy, což se mi pak líbilo. Mně osobně se tento video film líbil a myslím si, že skvěle ukázal, jaká Lady doopravdy je. Našla jsem se v něm a Lady Gaga si vážím, nejen jako zpěvačky, ale i osobnosti.(5.1.2016)

• Mandalorian

"Má svůj styl a názory." Fakt ?? A kdy ? Ta její image je umělá jak její make-up. Jen komerční tah a pozerská kráva uprostřed. "občas je více než extravagantní." Ano. I tak se dá slušným způsobem napsat: "Na zeblití..." gagagagaga(14.3.2013)

• JARDAHONDA

Nechci zavrhovat dnes již celosvětovou hudební ikonu, která na popové scéně po Madonně, dělá jeden poprask za druhým.. To že je zpěvačka extravagantní , jej již viditelné v jejich videoklipech. To že za ní udělala vatikánská církev tlustou čáru je věc druhá. Osobně mi nevadí, ale méně je někdy více, to platí i u zmíněného dokumentu(27.9.2012)