All In: The Poker Movie

USA, 2009, 100 min

Douglas Tirola

Jeremy Settles

Robert Greene

Zajímavý dokument o nejstarší z amerických her, ale čekal jsem že tam bude více záběrů ze hry, více akce. Ale je to opravdu spíše povídací rozhovorový dokument, který nám má vysvětlit vše o vzniku, vývoji a boomu této nejznámější karetní hry.(17.5.2013)

Najnovsi dokument o tejto hre sa venuje najma rozmachu pokru v USA, Black Friday a Moneymaker efektu.(23.5.2012)

Pekný dokument o pokri ktorý vo mne znovu zapálil tú stratenú hráčsku iskru. Venuje sa tu pozornosť viacerým témám z prostredia pokru - či už to sú to začiatky, ten počiatočný TV boom, Chris Moneymaker, a aj najčernejšia kapitola online hrania. Neuveriteľne som si to užil sledovanie, a teraz sa ide hrať ...(18.8.2012)

all in se v pokeru většinou dává, když jste na short stacku, nebo když chcete bluffem sebrat sázky. us government se 15.4. 2011 pokusil o bluff, kterej mu vyšel, ale svojim přístupem se v konečnym důsledku ocitl mimo "peníze". All In: The Poker Movie ukazuje, že tahle hra neni hazard, ale dovednostní soutěž, a že americký sen už nefunguje. 300 milionů je toho důkazem. zkrátka- don´t mess with texas (hold´em).(19.8.2014)