• Austrálie

Scénografie:

Mary Steeves

Kostýmy:

Bridget Colella

ROZSAH AGRESIVITY JE: "PSYCHOLOGICKÝ TEST MĚŘENÍ FREKVENCE ZJEVNÉHO AGRESIVNÍHO CHOVÁNÍ, KTERÉ MŮŽE MÍT ZA NÁSLEDEK FYZICKÉ NEBO PSYCHICKÉ UBLÍŽENÍ JINÝM OSOBÁM "...... /// Taťka mafián přišel vo prašule. Čističskej tým jede podle seznamu … a teď je na řadě Bill. Paní to má za sebou ….. Věřte – nevěřte. Teda spíš (kvůli filmovýmu zážitku) věřte. Smrad s ,,Rambo“ rychlokurzem a píča (má ségru), co se učila řvát (hekat?) tady. Každopádně by parchanti mohli vytvořit solidní páreček pro Hry vo život. Béčková vyvražďovačka vo čističích, kterejm se situace vymkla z ruky, páč začal čistit někdo jinej. Jako jo, ale že bych si z toho cákl do plátna …. von to jeden všechno už viděl mockrát… . /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Četl jsem inzerát, že Zběratel hledá parťáka. 2.) Mrdám na rodiče, hlavní jsou PRACHY! 3.) Fandím dětem, jenž se snaží udělat svět krásnější. 4.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *(6.2.2013)

• Rupmen

Jauvajs! Hodně nepovedený film, přehlídka zoufalých ne-hereckých výkonů. Ono zde v zásadě není co hrát. To pochopili ukázněně všichni (zejména pak herci), s výjimkou osoby, která zde vystupuje v roli sestry Lauren. Ta naopak hraje jako o život. Za svůj výkon si možná nezaslouží trest smrti (vždyť je to jen „film“), každopádně by ale měla dostat doživotní zákaz vstupu do všech filmových studií. Představa, že bych se na to musel podívat ještě jednou, mě úplně vyděsila. Tomu říkám horor.(26.3.2013)

Díky podhodnocení filmu jsem celkem dlouho váhal, jestli si ho vůbec pustit. Zdá se mi, že jsem koukal na něco jinýho něž někteří z vás. Je pravda, že i mě napadl "Sám doma". To už asi nebude náhoda. Ale proč by to mělo být něco nežádoucího? Naopak mi přijde docela originální zasadit to do thrillerového prostředí. Stejně tak se mi vybavil film "Poslední dům nalevo", kde se (podobně jako tady) karta obrátí a ze záporáků se rázem stávají oběti a to mě k smrti baví.(25.3.2013)

V rámci žánru milé prekvapenie. Už len úvodná scéna naznačovala, že môže ísť o brutálnu vec s niekoľkými hrdlorezmi. Ten príbeh je obyčajný shit akých tu už bolo, ale zaujímavo natočený bez vážnejšieho (za hlavu chytajúceho sa) prešľapu. Páčil sa my mladý Owen z ktorého ma niekedy mrazilo viac ako z tých vrahov, zaujímavý týpek a dôkaz, že keď si chcete zahrať v nejakom filme texty sa nejak obzvlášť učiť nemusíte :)(25.3.2013)

miller je B-čkar. Avšak narozdiel od Briana Millera tento má aspoň isté kvality a je to vidieť či už u bruceových filmov a tu tiež. Film má síce trošku pomalšie tempo ale vďaka dĺžke nenudí, hlavný hrdina sympatický, jeho ségra kosť, banda záporákov je tiež celkom fajn, zabitia sú krvavé, občas nečakané buď tým kto umrie alebo tým ako aký spôsob zabitia príde. akurát koniec je odfláknutejší, takže zato * dole.(4.6.2020)

• - Filmovanie prebiehalo v americkom meste Rochester, ktoré sa nachádza v štáte New York. (MikaelSVK)