poster

The Aggression Scale

 • Austrálie

  The Aggression Scale

 • Velká Británie

  The Aggression Scale

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2012, 85 min

Scénář:

Ben Powell

Kamera:

Jeff Dolen

Hudba:

Kevin Riepl

Scénografie:

Mary Steeves

Kostýmy:

Bridget Colella
(další profese)
 • Googooplexer
  ***

  Owena chce mať za kamaráta každý. A kto nechce, určite by radšej chcel. Obrovská škoda, že herci neboli aspoň o niečo lepší a že scéna so sťahovaním film poriadne spomalila a unudila. Po veľmi dobrom začiatku sa to tým trochu (dosť) pokazilo. Hodili by sa aj nejaké flešbeky z Owenovej slávnej minulosti v škole, skrátka hodilo by sa z toho urobiť trochu väčší film a nie len také postgraduálne video.(4.2.2013)

 • zolo23
  ***

  V rámci žánru milé prekvapenie. Už len úvodná scéna naznačovala, že môže ísť o brutálnu vec s niekoľkými hrdlorezmi. Ten príbeh je obyčajný shit akých tu už bolo, ale zaujímavo natočený bez vážnejšieho (za hlavu chytajúceho sa) prešľapu. Páčil sa my mladý Owen z ktorého ma niekedy mrazilo viac ako z tých vrahov, zaujímavý týpek a dôkaz, že keď si chcete zahrať v nejakom filme texty sa nejak obzvlášť učiť nemusíte :)(25.3.2013)

 • nemik22
  *****

  Díky podhodnocení filmu jsem celkem dlouho váhal, jestli si ho vůbec pustit. Zdá se mi, že jsem koukal na něco jinýho něž někteří z vás. Je pravda, že i mě napadl "Sám doma". To už asi nebude náhoda. Ale proč by to mělo být něco nežádoucího? Naopak mi přijde docela originální zasadit to do thrillerového prostředí. Stejně tak se mi vybavil film "Poslední dům nalevo", kde se (podobně jako tady) karta obrátí a ze záporáků se rázem stávají oběti a to mě k smrti baví.(25.3.2013)

 • J*A*S*M
  ***

  Do poslední chvíle jsem filmu nevěřil, neboť jeho režiséra Stevena C. Millera (Scream of the Banshee, Automaton Transfusion) jsem měl zaškatulkovaného jako neumětela a nevěřil jsem, že se na tom někdy může něco změnit. Nicméně The Aggression Scale je kupodivu opravdu docela dobrej film. V hororovo-thrillerovém subžánru "home invasion" se v posledních letech urodilo poměrně dost zajímavých filmů (Secuestrados, Ils, Mother's Day, Strangers) a tenhle kousek není úplně bezchybný a nepatří mezi špičku, avšak při své krátké osmdesátiminutové stopáži je dostatečně zábavný, napínavý, pěkně nasnímaný a brutální, takže svoje spokojené diváky si snad bez problémů najde. Velkým plusem je taky pěkná, atmosférická náladotvorná hudba. A co mě naopak štvalo, tak to byly postavy. Hlavní záporák připomínající nasraný béčkový klon George Clooneyho byl ještě v pohodě, ale kladní hrdinové (v čele s nesnesitelnou puberťačkou, která se první půli náladově prokňouře a druhou půlí ublíženě prokvičí, protože si udělala bolístku na ruce) si teda moje sympatie nezískali. Lepší trojka a palec nečekaně nahoru.(29.4.2012)

 • Rupmen
  *

  Jauvajs! Hodně nepovedený film, přehlídka zoufalých ne-hereckých výkonů. Ono zde v zásadě není co hrát. To pochopili ukázněně všichni (zejména pak herci), s výjimkou osoby, která zde vystupuje v roli sestry Lauren. Ta naopak hraje jako o život. Za svůj výkon si možná nezaslouží trest smrti (vždyť je to jen „film“), každopádně by ale měla dostat doživotní zákaz vstupu do všech filmových studií. Představa, že bych se na to musel podívat ještě jednou, mě úplně vyděsila. Tomu říkám horor.(26.3.2013)

 • - Filmovanie prebiehalo v americkom meste Rochester, ktoré sa nachádza v štáte New York. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace