poster

Alice's Fishy Story

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1924, 11 min

Režie:

Walt Disney
 • LuiCJ
  **

  Po dlhšom čase som sa vrátil k Alice Comedies. Sériu mám rád, no tento diel ma akosi nechytil. Výborné prechody medzi hraným filmom a animáciou (1924!), zopár zábavných nápadov a to je asi všetko. Príbeh akosi chýba. Bolo tam hlavne veľa zbytočných a opakujúcich sa scén, ktoré tam tvorcovia nemuseli dávať (napr. Kocúr Julius zabíja ryby). Inak je to celkom OK, len sa ten nápad dal viac využiť.(30.4.2017)

 • petaspur
  ***

  Malá Alice (čti Alenka), zastoupená při hraní na klavír svým inteligentním čoklíkem, prchá z domova s partou uličníků, kteří již mají své pytlačky připravené k chytání ryb a u rybníka jim začíná vyprávět kreslený příběh. Občas svou trojrozměrnou postavou vstupuje do dvojrozměrného děje a usměrňuje ho podle svých fantazií a to až do závěrečného příchodu porybného, který probudí v dětských delikventech sprinterské vlohy.(12.9.2009)

 • 5150
  ***

  Alice utíká z domu, aby mohla jít s klukama na ryby. Zajímavý kraťas, který kombinuje grotesku s animací. Stopáž okolo 11 minut.(29.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace